Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

co mozna robic cool w oslo? randkowy klopot - Norwegia

7 Postów
sonia kowak
(sonika)
Wiking
a wiec problem jest taki ze teraz moja kolej randki w oslo, i nie mam pojecia co mozemy robic i co tam w ogole mozna robic
on mieszka w oslo i parki itp raczej odpadaja, myslalam o jakims gokarcie lub tenisie??
a moze Wy znacie jakies ciekawe miejsca, klopot w tym ze randka jest rano i nie mozna na tance ani nic
maskara
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
79 Postów
Michal k
(djshady)
Początkujący
jak w weekend rano może paintball... a prawda jest taka że jak chłopak fajny to i piknik na trawie ^^ czy też zwykła kawka w ustronnym miejscu będzie okej byle niezbyt gwarne miejsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Izabela :-)
(Izulla)
Wiking
Paintball to niezly pomysl...ale na randki grupowe i dla twardzieli
Wybierzcie sie na rower, randki rowerowe wymiataja....polecam szczegolnie Maridalen, fajne widoczki, laweczki na jakis maly przystanek. A w drodze powrotnej jakas kawka w ustronnej kafejce.
Pozdrawiam i powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
sonia kowak
(sonika)
Wiking
no wlasnie,wszystko zalezy jaka bedzie pogoda, z rowerami moze byc troche klopot,ale tez biore to pod uwage, moze on ma (2).
paintball... hm.. w sumie to czemu nie, ale gdzie? jestem naprawde zielona jesli chodzi o oslo, pomyslalam nawet ze mozna go do tusenfryd zaciagnac, byloby fajnie, ale jutro jest zamkniete

on jest fajny, na kawke na pewno sie wybierzemy, ale mamy do dyspozycji kilka godzin (6 )
no i trzeba wypelnic jakos czas...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
sonia kowak
(sonika)
Wiking
ale czy do paintball nie potrzeba wiecej osob? 2 sztuki to chyba bedzie nudno w taka zabawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
sonia kowak
(sonika)
Wiking
no i w sumie to moze byc to gzdies w poblizu oslo tez... jesli znacie jakies ciekawe miejsca..?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Izabela :-)
(Izulla)
Wiking
Piknik na plazy, Hvervenbukta jest urocza. Kosz z lososiem, jakies winko i truskawki
Lykke til...
Izka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
sonia kowak
(sonika)
Wiking
z racji ze jutro bedzie padac , to zaproponowalam gokart i bardzo mu sie pomysl spodobal ale ta plaze nastepnym razem wyprobujemy, fajne takie romantyczne dzieki za podpowiedzi.
swoja droga nie wiedzialam ze taka jestem cienka w planowaniu randki, hmm, no coz, wiecej praktyki i bedzie oki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Izabela :-)
(Izulla)
Wiking
Bo to mezczyzna wlasciwie powinien jedna z pierwszych randek zaplanowac i jakos sie wykazac Ale nie mam nic przeciwko planowaniu spotkan przez kobiety...w koncu jestesmy kreatywne
Pozdrofka i suuuper zabawy na torze.
I.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
sonia kowak
(sonika)
Wiking
huff, dzieki, bylo super, bylismy na go-kart na alnabru i bylismy tez na tej Hvervenbukta tez,

pojawil sie za to inny problem, chyba ja jestem totalnie sztywna, albo nie wiem,
wczoraj bylismy na kreglach z jego znajomymi, ale mam problem zeby sie przelamac troche, wczesniej rzadko bywalam tu i owdzie, i teraz mysle ze to dla mnie troche za duzo,, myslicie ze mi przejdzie, nie wiem jak opisac to moje sztywniactwo,...

huff, i nie chodzi mi o brajere jezykowa czy cosik, ale chyba powinnam byc bardziej rozmowna:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok