Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Najpierw odszedł ich tata, kilka tygodni później mama. Dwójka dzieci została z długami - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
co za wielka tragedia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polapolska
(Polapolska)
Wiking
Moja siostra została z dwójką malutkich dzieci jest sama a ja też wychowuje swoje sama. Jest nam z siostrą bardzo ciężko. Były mój mąż okradł nas ze wszystkiego. Musiałam wziąć kredyt na 3 pokojowe mieszkanie żebyśmy sie pomieścili. Oplat mam łącznie z gazem i prądem i kredytem 2000 zl. Nie mam 500 plus bo w Polsce samotnie wychowująca matka z jednym dzieckiem nie dostaje. Dziecko moje nawet nigdzie nie wyjezdza na kolonie bo nas nie stać. Chodze do sekend handu po odzież bo na nowe mnie i siostrę nie stać. Siostra nie ma też 500 plus bo spraw alimentacyjnych nie ma zalatwionych. Ja pracuje a ona nie, bo pilnuje dzieci. Choruję na padaczkę i nie mogę ciężko pracować a moja wyplata za pracę za biurkiem idzie na opłaty. Pomagają nam rodzice którzy są na emeryturze. Jest ciężko ale najważnuejsze że dzieci są zdrowe i jest co do garka włożyć. Smutno trochę bo nie namy żadnych świadczeń. Nie należą się nam. Namawiali mnie znajomi abym prosiła o pomoc. Ale wiem ze nie którym jest gorzej a ja nie mam chyba tak źle z siostrą bo rodzice pomagają i mamy gdzie mieszkać. Sprzedałyśmy ostatnie złote rzeczy medalik i łańcuszek...W Norwegii czy Irlandii to chociaż jakaś opieka socjalna a tu w Polsce...nic. Pozdrawiam ze Świnoujścia i życzę zdrowia przede wszystkim dla tej rodziny.Bo to najwazniejsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok