Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

13
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol Pitek Zbigniew Karpinski Miroman Skandynaw2903@o2.pl Riggman Tomasz012 (807 niezalogowanych)
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Xx1 napisał:
Obejrzyj sobie odcinek kuchennych rewolucji, restauracja „długi wąż” w Przasnyszu. Właściciel jeździł Porsche, miał swój samolot a pracownicom płacił po 3zl. Inwestycje były za pieniądze z UE. W tym czasie ciągle ktoś dzwonił i się mnie pytał o pracę w Norwegii. Przez ostatnie 8 lat nikt nie dzwonił. Was, zwolenników Żydokomuny cechuje nietolerancja dla innych poglądów. W demokracji jest tak że raz rządzi lewą raz prawa strona, tak jak w USA. W Europie lewactwo się rozpanoszyło i jeśli gdzieś dojdzie do władzy prawica to krzyczą że populiści, faszyści. Posłuchaj Norwegów jak im przeprano mózgi, tu wstydzą się przyznać jeśli głosują na FRP. Tusk to koń trojański Niemiec. Dla dobrych stołków i zaszczytów sprzeda polskie interesy. Te pożyczki KPO to był mega przekręt, dzięki temu obalili rząd PiS. Europa jest skorumpowana i potrzebna jest zmiana władzy, ciągła rotacja. PiS był przy władzy tylko dwie kadencje a już wielu obrosło w piórka, potworzyły się jakieś grupy interesów. Co mówić jeśli ktoś trwa przy władzy dziesiątki lat?
Mowisz o tym odcinku z 2018roku kiedy pisiory byly u wladzy? pomorska.pl/restauracja-dlugi-waz-w-kuch...u-zmiany/ar/13013400 ktos tutaj klamliwa propagande szerzy,pis to dal ale swoim,wkoncu im sie nalezy jak ta paskuda z pisu powiedziala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
To był 2014 rok, schyłek rządów Tuska. gazetawroclawska.pl/restauracja-dlugi-wa...ewolucje/ar/3658854.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Martin19 napisał:
A tak na świeżo .. polscy rolnicy strajkują bo wiemy dlaczego na granicy z Ukraina … NRK nic nie muwilo w tv .. wczoraj wariat wjechał w ludzi w Szczecinie to zaraz na NRK artykuł wysmarowany na Polskę …. Lewacy norwescy tylko patrzą i piszą o wszystkim negatywnym co jest w pl …

Takie sa media. Ile masz lat? Jak jestes w PL jak pisals to poswiecaj czas na JEJ wspieranie a nie marnujesz swoj czas na tym forum!!!!!!!!!

Martin19 napisał:
[quote]
…. Nigdy nie pokazali polskie dobrym świetle … tylko patole… dlaczego tak jest …???? /quote]

Media w ktorych kazdego dnia nieustannie, ale bardzo BARDZO sie udzielasz przynosi podobny efekt co refleksja ogladacza/czytacza w/w. Podejrzewam ze jestes tego swiadomy.

NAJWAZNIEJSZA jest wiarygodnosc! A klamiesz jak z nut. SKONCZ!
P.S. Pisz po polsku- ortografia, gramatyka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok