Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

Czytali temat:
Karol Pitek xxx yyy Zbigniew Karpinski (553 niezalogowanych)
15 Postów
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
@ viking v
190 12 lat temu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
597 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
20 lat temu 119nok. Pamiętam bo to bya moja pierwsza praca. Teraz znacznie ponad trzy stówki.
Czyli jakoś specjalnie gorzej nie jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Ja pierdo ja czytać te komentarze to nóz mi się w kieszeni otwiera. W 2000- 2012 tu przyjechali i wciąż na pln przeliczają! Dekadę lub dwie tutaj buraczą a ich żonki w pobudowanych domach wielkie Norweżki zgrywają.
Ps nie trzeba kochać w trupa Norwegii ale można tutaj żyć zachowując swoją polskość bez wiecznego "po ile korona?"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Viking V
(Viking V)
Wiking
Zgadza się, ja mam proste zdanie na ten temat, jak się komuś nie podoba to zawsze może wrócić do siebie lub zmienić kraj, szczególnie osoby które są tutaj same, a nie narzekać cały czas bo prawda jest taka że ten kurs który jest teraz, raczej taki zostanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
597 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Ryszard Lwie Serce napisał:
Ja pierdo ja czytać te komentarze to nóz mi się w kieszeni otwiera. W 2000- 2012 tu przyjechali i wciąż na pln przeliczają! Dekadę lub dwie tutaj buraczą a ich żonki w pobudowanych domach wielkie Norweżki zgrywają.
Ps nie trzeba kochać w trupa Norwegii ale można tutaj żyć zachowując swoją polskość bez wiecznego "po ile korona?"

Sam buraczysz takim głupim komentarzem.
Mamy dom w Norwegii. To jest polski dom. Ani ja ani moja rodzina nikogo nie musimy zgrywać.
Bądź tak miły i nie oceniaj swoją miarką to może Ci się przestanie nóż otwierać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
597 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Viking V napisał:
... ja mam proste zdanie na ten temat, jak się komuś nie podoba to zawsze może wrócić do siebie lub zmienić kraj...
To prawda, a jednak nieszczęśliwych ofiar słabej korony nie ubywa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok