Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
KRZYSZTOF MARCINIAK (564 niezalogowanych)
1 Post
Pawel Burza
(welpa73)
Wiking
Czegoś tu nie rozumie . Eqinor ( Były Statoil ) Chwali się rekordowymi zyskami . Syfią całą Europę odnosząc rekordowe zyski z ropy i gazu . Chwalą się tym . Ale z siebie robią zielony skansen rabując swoich obywateli i ludzi płacących podatki . Ceny jak z kosmosu . Odsetki co miesiąc wyższe . Nav ? Pisze to bo już nie mają co pisać na swoją obronę . 14 % kadry na zwolnieniach lekarskich . Nie będę pisał tutaj dlaczego tak jest .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:53  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAREK MAZURKIEWICZ
(JAREK MAZURKIEWICZ)
Wiking
Ci przynajmniej pracują, ale są tacy imigranci, którzy nie chcą pracować, bo dostają zasiłki na wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Praca powinna się po prostu opłacać. Pracujący na etacie powinni pozwolić sobie na wiele a mający firmy na jeszcze więcej. Siedzenie na socjalu powinno przynosić wstyd a pieniądze powinny być takie by ledwo starczyło na najgorsze mieszkanie i najtańsze jedzenie. Podpis powinien być w centrum miasta, kolejki za dużymi oknami, tak by pracujący mogli zobaczyć pasożytów a młode byki mogli zobaczyć pogardliwe spojrzenia pracujących. Wiem ze są ludzie bez honoru i im by to nie zrobiło różnicy, ale większość była by zmotywowana by skończyć z ta sytuacja. Całkowite zabranie pieniędzy to złe rozwiązanie, widzieliśmy w Polsce co się dzieje kiedy jest bieda, dziesiony, porwania, wymuszenia… Urzędnik, polityk to tez pasożyt, dlatego maja tyle zrozumienia dla leni, łatwo się dysponuje nie swoimi pieniedzmi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:70  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Maniek7777)
Wiking
A może zacząć myśleć realnie i zacząć używać samochodów spalinowych.Ropa jest sprzedawana za granicę,to fakt,ale innym faktem jest to ze,przykładowo jest o 100000 samochodów spalinowych mniej,to znaczy że mniej więcej co tydzień jest mniej tankowane o okolo ~ 30litrow i tym samym mniej pieniędzyza akcyzę,jest odprowadzanych do budżetu państwa,były próby oblupienia społeczeństwa z pieniędzy za użycie prądu,ale na szczęście narazie się nie powiodło.A trzeba jeszcze to przyznać że prąd jest tu rzeczywiście ekologiczny.MUSZĄ przyznać że bez ropy niema bogactwa Norwegi!Czy to się im i komuś podoba czy nie,ugh!!!Jak mawiali staży Indianie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
He,he....dobre: "Lekarze coraz częściej wystawiają zwolnienia z tytułu zaburzeń psychicznych lub rozpoznań ogólnych i nieokreślonych, w tym uciążliwe zmęczenie i letarg"
To dotyczy co najmniej pół populacji Norwegii.
Taki kraj, takie geny, tacy ludzie, i nie ma bata żeby to się zmieniło.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:41  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Z Norwegii
(Z Norwegii)
Wiking
"Bogaty kraj" a ludzie z biedy kradną w sklepach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:50  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok