Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Czytali temat:
Maciej xXx Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski N O Riggman (372 niezalogowanych)
1 Post
Karol Grzelak
(Karol Grzelak)
Wiking
Szkoda że nie ma obwodu gdzieś pomiędzy Trondheim a Bergen np Ålesund albo Molde.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:14  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Stały Bywalec
Stara wściekła Babo to ty tu urządzasz polowanie na czarownice. Ty śleczycz i polujesz na każdy komentarz aby go skrytykować. Nie odnosząc się do treści czy do tego że jest to prawdziwa informacja przekazywana a jedynie aby swoim gównem ubabrać wszystko. Każdego który ma czelność wypowiedzieć się będziesz obrzucać błotem bo ty na tym forum pierwsza obsikałaś teren!
Bawisz się w policjanta . Samozwańczy Monitoring osiedlowy starszej pani w moherowym berecie.[/quote]
Kolejny gość na forum, któremu brakuje racjonalnych argumentów i myśli, że jak kobietę obrazi i nazwie "starą, wściekłą babą" to wyjdzie na mądrego i inteligentnego. W tej Twojej pisaninie NIE MA TREŚCI, sam się zorientujesz jak te swoje wypociny przeczytasz, jeszcze raz, na spokojnie. Dałeś sobie spokój, na szczęście z komentowaniem gospodarki i ekonomii, a wiec tematów o których nie masz bladego pojęcia, to teraz z kolei snujesz jakieś teorie spiskowe. Jest pewne, i to graniczy z pewnością, że jak napiszesz o tym jak to zielone ludziki z Marsa omamiły komisję wyborczą w Oslo i głosowały na Høyre to też dostaniesz plusy. To świadczy tylko o inteligencji czytających. Jeżeli podajesz na forum takie bzdety to podaj źródło tych Twoich wypocin, chętnie je przeczytam bo norweski, w przeciwieństwie do Ciebie, ZNAM. Jak dostanę te dane to je chętnie skomentuję, merytorycznie. Na zakończenie, jedna myśl, źródło: Mark Twain "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Zapoznaj się . . To nie jest temat na 4 zdania na forum . Im zajęło to trochę czasu aby omówić szczegółowo na czym polega szwindel. W gazecie raczej o tym nie przeczytasz w telewizji albo cię okłamią albo będą milczeć .

youtu.be/sCOA9Fa5Bro?si=wvRgg9QRjRhL1YmY
Zgłoś wpis
Oceń wpis:25  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
A tu kontynuacja. Kolejny wywiad który uzupełni poprzedni. .
youtu.be/S8JQDc30avo?si=xDG7q7nrRvKjeGlM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:26  
Odpowiedz   Cytuj
1415 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bg38 napisał:

Kolejny gość na forum, któremu brakuje racjonalnych argumentów i myśli, że jak kobietę obrazi i nazwie \"starą, wściekłą babą\" to wyjdzie na mądrego i inteligentnego. W tej Twojej pisaninie NIE MA TREŚCI, sam się zorientujesz jak te swoje wypociny przeczytasz, jeszcze raz, na spokojnie. Dałeś sobie spokój, na szczęście z komentowaniem gospodarki i ekonomii, a wiec tematów o których nie masz bladego pojęcia, to teraz z kolei snujesz jakieś teorie spiskowe. Jest pewne, i to graniczy z pewnością, że jak napiszesz o tym jak to zielone ludziki z Marsa omamiły komisję wyborczą w Oslo i głosowały na Høyre to też dostaniesz plusy. To świadczy tylko o inteligencji czytających. Jeżeli podajesz na forum takie bzdety to podaj źródło tych Twoich wypocin, chętnie je przeczytam bo norweski, w przeciwieństwie do Ciebie, ZNAM. Jak dostanę te dane to je chętnie skomentuję, merytorycznie. Na zakończenie, jedna myśl, źródło: Mark Twain \"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.\"


W punkt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-16  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok