Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Więzienie za jazdę pod wpływem. Polak miał ponad 3,3 promila alkoholu we krwi - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty G123 G-321 Miroman Adam Ff Marcin 41 (961 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Więzienie za jazdę pod wpływem. Polak miał ponad 3,3 promila alkoholu we krwi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Tomasz012
(Tomasz012)
Wiking
Hee. Nie popieram takichsytuacji ale dlaczego nie piszą kiedy norweg mial ponad 2 lub 3 promile. A jest takich baaaaaaardzo duzo przypadków pijanych kierowcow jak i zlodziejstwa. Bo?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 45  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Patryk8)
Wiking
Chociażby dlatego, że strona poświęcona jest rodakom i mało ciekawe byłoby czytanie o naprutym Norwegii, każdy wie, że oni też wsiadają po pijaku i jest to opisane w gazetach norweskich. Np. Aftenposten. Moja Norwegia najwyższej uznaje to za mało ciekawe artykuły co uważam za słuszne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
No to dał chłop pożywkę mediom .. teraz siedzą w NRK i konia wała z podniety .. .. nie potrzebna sytuacja. Cóż stało się .. w pl społeczeństwo tez się rozpilo .. za duże zobowiązania nabrane !! .. same rozwody i alkohol .. prawka lecą jak liście z drzew za wypadki i kolizję po alkoholu czy narkotykach .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Tomasz012
(Tomasz012)
Wiking
Wątpię byś czytal Aftenposten. Niestety tam rzadko jest opis pijanych norwegow. A artykuł o polaku i innych obcokrajowcach oczywiście jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
Ja tam pracuje kolego .. ty pewnie kierowca śmieciarki lub chleb
rozwozisz do Rema1000
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Martin19 napisał:
Ja tam pracuje kolego .. ty pewnie kierowca śmieciarki lub chleb
rozwozisz do Rema1000
CO ZA CHAMSKI WPIS, PIZDOWSKI ŚMIECIU!!!.
Jakie to ma znaczenie, gdzie ten koleś pracuje? Czy praca na Śmieciarce jest gorsza od twojej?
Czy dostawa chleba który sam później kupujesz i wpieprzasz aż ci się uszy trzęsą jest gorsza od twojej.
TYM wpisem jesteś dla mnie gorszym ŚMIECIEM niż te zbierane w pojemnikach i wywożone przez "Śmieciarzy" TFUuuu!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
..udał mądrzejszego . To dostał pstryczka w nosek. A widze ze ciebie bardzoej zabolało…. W pracy milczysz na necie wylewasz żale..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok