Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Sąd Najwyższy: wymóg pobytu w Norwegii w trakcie pobierania zasiłku dla bezrobotnych nie narusza przepisów EOG - Norwegia

Czytali temat:
halina manka pawel kamilowski radek gasiorowski G123 G-321 io500 wieslawlukow Miroman Riggman Tomasz012 (884 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Tomasz012
(Tomasz012)
Wiking
No to teraz sie zacznie rozliczanie bezrobotnych z przed kilku lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
Jak zaczną sprawdzać do więzień zabraknie .. ludzie co są na chorobowym / zasiłku / rencie / każdy był za granica czy to na wekkend czy na miesiąc albo dłużej .. zreszta osoba która ciężko pracowała na zasiłek kupę lat będzie traktowana jak przestępca a ci co nic nie zrobili dla Norwegii nie zapłacili żadnej koronki do skarbówki biorą kasę od pierwszego dnia i lecą do rodzinki na pare miesięcy bez konsekwencji …
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Tomasz012
(Tomasz012)
Wiking
Martin. Na zasilku chorobowym mozesz byc w swoim kraju po uzgodnieniu z nav choc teraz nie trzeba a ci co na czarnucha robia? Tez na te firmy przyjdzie czas nav wie o tym więc nie martw sie na nich tez przyjdzie czas. Mimo ze pracuje w norwegi i mieszkamy w szwecji jestesmy innaczej traktowani niz ci co wynajmuja w N pokoje, hyble itd. Takze to teraz wyjdzie na swiat kto i ile musi zaplacic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(DanielOmofner)
Wiking
Witam. Ja byłem na permittering rowne dwa lata oczywiscie wyslala mnie firma. Ale to bylo przez COVID-19. Siedzialem caly czas w Polsce. Ja chcialem wrocic do pracy ale pracodawca nie mial dla mnie pracy... I CO JA TEZ MUSZE ZWRACAC ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Daniel, napisz bezpośrednio do NAVu, oni udzielą Ci wyczerpującej odpowiedzi. W razie czego pisz, że Ty chciałeś, ale oni Cie nie chcieli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg) Online
Stały Bywalec
Martin Witam! Troche nie doczytales to dotyczy tych co pobierali zasilek dla bezrobotnych oni musza siedziec w norwegii gdyz jak nav im zaproponuje prace musza ja podjac natychmiast.Takiemu bezrobotnemu z zasady nic w tym nie przeszkadza no chyba ze sobie wyjechal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok