Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

Kolejny krok współpracy Norwegii z Niemcami. W tle miliardowe zyski ze wspólnych inwestycji - Norwegia

Czytali temat:
LewySierpowy (513 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
204 Posty
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Jak przyznają eksperci, największą przeszkodą w transporcie wodoru do Niemiec mogą być wysokie koszty produkcji tego typu energii. – Taniej jest wypuszczać dwutlenek węgla – komentuje na łamach E24 Ulrik Olbjørn, dyrektor ds. rozwiązań niskoemisyjnych w Equinor


Czyli co placimy wszyscy podatek za to ,ze produkujemy CO2 czyli dwutlenek wegla,po to by go jako zrodlo energii sprzedawaly elity,powinno sie ten tekst wydrukowac i wklejac przy kazdym zakupie przez ludzi informacje,ze placicie podatek by elity na wciskaniu ciemnoty obracaly biliardami dolarow!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok