Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Służby bezpieczeństwa zwiększają poziom zagrożenia terrorystyczneo po zamachu w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
N O Riggman (623 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Policja bez broni gotowej do uzycia to jak harcerze. Policja nie dosc ze Musi byc szkolona to gotowa do akcji a nie komisariaty do 15 godziny otwarte i lajcikowe podejscie.... Prosze o skierowanie na szkolenia do stanow albo rozwiazac ten harcerski zastęp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
jacek lytaw

9 godzin temu

Policja bez broni gotowej do uzycia to jak harcerze. Policja nie dosc ze Musi byc szkolona to gotowa do akcji a nie komisariaty do 15 godziny otwarte i lajcikowe podejscie.... Prosze o skierowanie na szkolenia do stanow albo rozwiazac ten harcerski zastęp.

Ty lewatywa, ja to widzę że ty pod każdym info się udzielasz, jesteś "znaffca" na każdy temat, jak kaczyński....Prawo w NO debile, Policja do niczego, Norwedzy głupi.....to ty musisz być geniusz dopiero, toż pracujesz dla nich ....hehehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Stefbud Wukara
(Stefbud)
Wiking
On sie nazywa lytaw, nie lewatywa. Lewatywa to sa twoje fobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Nie masz odwagi sie przedstawić to będę cię nazywał znaffca. Nie wiem do czego zmierzasz ja moze i wypowiadam się jak mam coś do dodania i podpisuje imieniem i nazwiskiem ty zas jestes tchórzem przepraszam to zbyt delikatnie powiedziane. I nie pracuje dla nikogo lecz dla siebie znaffco.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
jacek lytaw

9 minut temu

Nie masz odwagi sie przedstawić to będę cię nazywał znaffca. Nie wiem do czego zmierzasz ja moze i wypowiadam się jak mam coś do dodania i podpisuje imieniem i nazwiskiem ty zas jestes tchórzem przepraszam to zbyt delikatnie powiedziane. I nie pracuje dla nikogo lecz dla siebie znaffco.

Jak ja bym się przedstawiał i każdy inny człowiek z minimum wykształcenia, zrobił bym to z dużej litery.....tak to mniemam że to Twój wabik artystyczny....Geniuszu....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Dlatego koleżko jesteś tchórzem. Dedykuj sobie co tam chcesz mam nadzieje ze się uda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Pajacu, nazywasz kogoś tchórzem bo się w internecie posługuje nickiem????
Jak jesteś kozak to wypisz tu swoje prawdziwe imię i nazwisko bo to co tu nasrałeś to nigdzie nie istnieje.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Za krótkie rączki masz mam nadzieję ze usmiech pomoze Tobie w życiu. He he
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok