Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Darek zielinski Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo ANDRZEJ KOSIBA Miroman sebol Onty_Ja_Gabriel_3. MałeMi tedimakuch (1301 niezalogowanych)
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Omicron - norcimo
User Submitted Meanings
A user from the United Kingdom says the name Norcimo is of African origin and means "Perfection in all aspects".
A user from Indiana, U.S. says the name Norcimo is of Slang origin and means "Norcimo, a word or phrase you use when your using deception tactics that will not stand up to scrutiny".
A user from New Jersey, U.S. says the name Norcimo is of Aboriginal origin and means "Destroyer of worlds".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Pawel01234 napisał:
Hej, czy ktoś z Was już to przechodził na lotnisku ? Gardermoen, co 5-10 minut przylatuje samolot - ciekawe, ile będę czekał na wynik a jakoś nie tak sobie zaplanowałem dzień po przylocie...Właśnie wczoraj przyleciałem o 15 z minutami z Krakowa i trafiłem na dwa inne przyloty.
W kolejce czekałem cierpliwie więcej czasu niż trwał sam lot, jednak ja to wkalkulowałem w obecną sytuację.
Ogólnie był spokój, pomimo tego iż porządku pilnowali Cywile w kamizelkach.
Jak zwykle wąsaci Janusze pode wpływem, nie dali o sobie zapomnieć i musiała interweniować uzbrojona ochrona.
Jednak było jak było, nawet darmowa woda dla spragnionych i na kacu.
---
Najważniejsze w tym jest to iż po samym teście, trzeba wejść na salę, poszukać wolnego krzesła, klapnąć na 4* i czekać cierpliwie na esemesa z wynikiem, przeczytać i jak wszystko gra i buczy to wstajemy i idziemy do wyjścia, podsuwamy pod czytnik kartkę z kodem. I wychodzimy na ogólną salę lotniska.
Cała operacja trwała w moim przypadku circa 3 godziny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok