Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty demonquente Miroman Spejs123 ..... MałeMi (1896 niezalogowanych)
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
MałeMi napisał:
[quote]bodys napisał:
[quote]MałeMi napisał:
bodys napisał:
MałeMi napisał:
bodys napisał:
MałeMi napisał:
Szybki dorobek zawirował w swiecie.... ,lecz jest jedna zasada:
Masz jedno zycie, jak sobie w nim pościelisz tak sie wyśpisz , a teraz bedzie spał w celi [/quote

Jak już cytujesz przysłowia, to rób to poprawnie pacynko.

POŚCIELESZ[/quote]
Mam prawo pisac i mowic jak mi sie podoba
Nawet moge uzywac nazw ,wyrazòw z kaszëb
Jaki ty nudny jestes, podobnie jak flak w oleju


Bo widzisz pacynko, przez dłuuugi czas zlewałem Cię ciepłym moczem. Ale teraz znalazłem sobie nowe hobby.
Masz prawo także do bycia tępą dzidą, i uskuteczniasz to przecudownie.
P.S. \\\\\\\\\\\\\\\"flaki z olejem\\\\\\\\\\\\\\\" a nie flak w oleju bęcwałko

Bardzo slabe te twoje mądrosci zyciowe,na ktore nie zwracam specjalnie uwagi, sprobuj pisac z innego konta, moze cos zabawniejszego wymyslisz, bo do teraz, jak zawsze zanudzasz


Ciutroczku, już chyba piąty raz perorujesz o tym, że nie zwracasz uwagi na moje uwagi. Czy Ty w ogóle wiesz co Ty mówisz i co czynisz?
Byłaś bardziej rzetelna przez ostatni rok w tej kwestii, ale teraz to \\\"źle Ci się popierdoliło\\\"

Ja od dluzszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeego juz czasu Tobie tlumacze ,ze masz spadac ,a Ty bidaku dalej w to nie chcesz wierzyc


Ty tyko spadać, a ja Tobie wypierdalać. Paniała sucz?
Jakaś Ty biedna w tym swoim jestestwie, że nie potrafisz się odnieść do niczego, oprócz popierdywania pod pseudoartykułami na MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Damian K
(damiangucio)
Wiking
A wy nie macie co robić tylko jeden od drugiego zgrywać mądrzejszego? Żałosne jest czytać komentarze rodaków kłócących się o tak niedorzeczne pierdoly
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
damiangucio napisał:
A wy nie macie co robić tylko jeden od drugiego zgrywać mądrzejszego? Żałosne jest czytać komentarze rodaków kłócących się o tak niedorzeczne pierdoly

Do kogo ta mowa, i jakież to niedorzeczne pierdoły masz na myśli?
Dobrze by było bardziej rzeczowo się wypowiadać, bo to co napisałeś, to takie samo masło maślane, jak zapewne te pierdoły, o których wspomniałeś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mwprogettare mwprogettare
(mwprogettare)
Wiking
Tyle amfetaminy przepadlo .
Łza się kręci .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok