Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Od teraz zaszczepieni unikną kwarantanny w Norwegii. Pomoże im w tym paszport covidowy - Norwegia

Czytali temat:
zbigniew sieczkowski Jolka K beata xxx Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Stefan1963 Sareenka (1972 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Szpenson)
Wiking
"Norweski certyfikat koronawirusowy można zweryfikować za pomocą kodu QR na granicy."..
A co z zaszczepionymi w innych krajach, z tymi którzy mają paszport covidovy "nie Norweski"??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lusia60
(Lusia60)
Wiking
Od 01 lipca bedzie wazny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Dersom du har fått 1 av 2 doser vaksine, vil du få grønt lys når det er gått 3 uker etter vaksinasjonen. Deretter regnes du som beskyttet og grønt lys vil vare 14 uker etter den første dosen med vaksinen. Również osoby zaszczepione 1 dawką będą zwolnieni z kwarantanny przez 14 tygodni od zaszczepienia ponieważ ich paszport covidowy będzie zielony , o ile nie przekroczą owych 14 tygodni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Piotr De . No ma to takie znaczenie , że jak dostałeś zaszczepiony w NO to po powrocie z Polski do Norwegi unikniesz kwarantanny. Przecież chodzi głównie o to aby nie obywać kwarantanny w Norwegi , bo to jest najbardziej uciążliwe dla nas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogumila Badura
(Bogumila67)
Wiking
a co z osobami zaszczepionymi w Polsce? Czy Norwegia będzie tolerować certyfikat unijny ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mikołaj85)
Wiking
A jak się zaszczepię w Polsce to kraj Norweski bedzie to akceptować czy tylko akceptują norweskie paszporty ? Może ktoś mi udzielić odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mich23)
Wiking
Narazie sikają na certyfikaty unijne. Norek do Polski, Niemiec, Włoch bez kwarantanny a cała reszta Europy przy wjezdzie do Norwegii na kwarantannę. Jednak typowy norek to stan umysłu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Kamil K
Spróbuj spytać się swojego lekarza czy zaszczepi cie szczepionką Johnson , bo od 15 czerwca jest taka możliwość . Jak na razie nie wszyscy Norwescy lekarze chcą to robić
Nie chcą brać na siebie odpowiedzialności .w razie powikłań .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adrian Dorula
(AdrianDorula)
Wiking
Ja sie zaszczepilem jonsonem w pl i niewiem wpuszcza mnie do NO
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok