Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Miroman Megip (1779 niezalogowanych)
2 Posty
darek mazur
(cola2000)
Wiking
Jestem w pełni zaszczepiony mam Polski certyfikat papierowy i elektroniczny. W pażdzierniku przechorowałem Covid i nadal muszę przechodzić kwarantannę w Norwegii, Jeżeli ten kraj nie zluzuje i nie otworzy się chociaż na zaszczepionych to Ja odpuszczam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Polkrzysiek napisał:
Norwegia jak zwykle zrobi po swojemu czyli do dupy.
Może dlatego że Norwegia robi po swojemu się tu znalazłeś? Jak do dupy robi to uciekaj gdzie pieprz rośnie zamiast pierdolić. Pewnie nie wiesz gdzie rośnie pieprz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Roco34
(Roco34)
Wiking
Glupich nie sieja a bydło trzeba oznakować i wyszczepic pozd ludzi co używają jeszcze muzgu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
darek mazur

22 godzin temu

Jestem w pełni zaszczepiony mam Polski certyfikat papierowy i elektroniczny. W pażdzierniku przechorowałem Covid i nadal muszę przechodzić kwarantannę w Norwegii, Jeżeli ten kraj nie zluzuje i nie otworzy się chociaż na zaszczepionych to Ja odpuszczam

Pretensje miej do rodaków, zwozili lewe zaświadczenia, wyniki testów itp.
Oczywiście nie omieszkał jeden z drugim pajac chwalić się tym na publicznych forach czy w pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Roco34 napisał:
Glupich nie sieja a bydło trzeba oznakować i wyszczepic pozd ludzi co używają jeszcze muzgu

Głupich nie sieją, sami nadchodzą... Owad o małym mózgu i minimalnej mocy obliczeniowej tego organu, jest pierwszym zwierzęciem, u którego udowodniono używanie Drogi Mlecznej w celu orientacji w terenie. Używanie mózgu nikomu nie zaszkodziło, spróbuj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
mysle ze to zalezy od szczescia, ja mam 38 lat i mialem szczepienie tydzien temu a wszyscy ktorych znam co maja powyzej 40 jeszcze tego nie mieli. Tylko ze trzeba sie zarejestrowac po pierwsze a jak ma sie D-nummer to zadzwonic na infolinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok