Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zaszczepieni i ozdrowieńcy: skromne przywileje milionów Polaków i Norwegów - Norwegia

Czytali temat:
zbigniew sieczkowski Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK Bishop26 Onty_Ja_Gabriel_3. (788 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zaszczepieni i ozdrowieńcy: skromne przywileje milionów Polaków i Norwegów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Rozumiem że również szczepienia które wykonamy w Polsce nie będą honorowane w Norwegii? Ale biorąc pod uwagę politykę obecnych władz pewnie tak będzie .Paranoja .Polska nie uzna szczepień poza UE .A Norwegia z poza Skandynawii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
alfred19
(alfred19)
Wiking
to po cholere te szczepienia ... po co wogle jakies przepisy jak w tym kraju i tak niczego nie respektuja ... no chyba ze swoje bo to co norweskie to najlepsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Przecierz to widać jak na dłoni że tu chodzi pęłną inwigilację i zamkniecie granic żeby tałatajstwo nie pętało się po kraju, już się nasycili siłą roboczą. A wirus to idealna przykrywka. I te hotele kwarantannowe. Ktoś gdzieś na świecie to zrobił ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
tapsk1969 napisał:
Przecierz to widać jak na dłoni że tu chodzi pęłną inwigilację i zamkniecie granic żeby tałatajstwo nie pętało się po kraju, już się nasycili siłą roboczą. A wirus to idealna przykrywka. I te hotele kwarantannowe. Ktoś gdzieś na świecie to zrobił ?
Oczywiście, że zrobił, w Holandii lub Belgi, też są płatne hotele kwarantannowe i to prędzej niż w Norge.
Dlatego Norge poszła ich śladem.
Ciekawe iż żadne konsulaty, lub ambasady, nie protestują w tych sprawach, tylko drobna hołota drze ryja na forach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Też niedawno wróciłem z PL do NO i ominoł mnie hotel tylko dlatego że mam nielata w PL, obębniłem kwarantanę w w domu . Zbiło mi się żal tych co skierowali do hoteli, i tak sie zastanawiałem czy to jest takie legalne. Teraz mieszkam na delegacji w hotelu i widzę ile ludzi przebywa na kwarantanach , że tu chodzi o dofinansowanie tych że hoteli. Rozumiem gorycz i wsciekłość.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
alfred19 - to po cholere te szczepienia ... po co wogle jakies przepisy jak w tym kraju i tak niczego nie respektuja ...


Słusznie! Skoro pandemia jest tylko doświadczeniem i okazją do pełni człowieczeństwa to po co się leczyć, szczepić i tak najważniejsze to zachowanie zdrowego ducha, a nie ciała. Twoje myślenie przypomina księdza prof. M. Kalinowskiego, który mówi o pandemii: „Dla ludzi wierzących nie jest ona bezsensownym, przypadkowym i śmiercionośnym wydarzeniem, ale doświadczeniem zesłanym przez Boga, abyśmy mogli na co dzień zmartwychwstawać do pełni naszego człowieczeństwa” .
W takim razie proponuje, jak zachorujesz to zachowaj ducha i nie blokuj kolejki do lekarzy tym, co dbają o ciało... I nie wypisuj klituś-bajduś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
coul napisał:
Rozumiem że również szczepienia które wykonamy w Polsce nie będą honorowane w Norwegii?
Po raz kolejny zadajesz pytanie zaczynajac zdanie od : "rozumiem ze"
ROZUMIESZ ze szczepienie chroni szczepionego????? Tylko i wylacznie ?????
Jak nie rozumiesz to zglos sie do poradni specjalistycznej w miejscu gdzie przebywasz z tym pytaniem. Oni powinni wytlumaczyc.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok