Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polska szykuje się na trzecią falę epidemii: zakaz przyłbic, regionalizacja restrykcji - Norwegia

Czytali temat:
Rafał Gadomski Joanna Kuchnicka mart enty Miroman zarowa086 Onty_Ja_Gabriel_3. Remigiusz Kluska Bożenka15 (690 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Trzecia fala...w ludzkich, pustych głowach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
I o to jest, naczelny wyznawca „teorii Bożeny”. Skoro już zacząłeś, to może będziesz w stanie tym razem odpowiedzieć na bardzo proste pytanie: czy Ty w ogóle potrafisz nie atakować i nie obrażać innych użytkowników z którymi zaczynasz dyskusje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Jego zadaniem jest hejtować, nie za free przypuszczam. Pozdrawiam zdrowo rozsądkowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
zarowa086 napisał:
I o to jest, naczelny wyznawca „teorii Bożeny”. Skoro już zacząłeś, to może będziesz w stanie tym razem odpowiedzieć na bardzo proste pytanie: czy Ty w ogóle potrafisz nie atakować i nie obrażać innych użytkowników z którymi zaczynasz dyskusje? Przecież ty sam siebie obraziłeś i nie tylko siebie, ale i innych.
Gość wyżej, jedynie to wypunktował, jednak jak widać z twojej riposty, ty tego nie zrozumiałeś, pewnie zgodnie z tym co sam wyżej napisałeś.
Ot, tak to już nieraz bywa, że kto siem przezywa... .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wojciech Orlowski
(wojtekk802)
Wiking
Na 100tys mieszkancow zarażonych jest 45 osób. Zarażonych Ale nie chorych. To jest mniej niż 0,05%. Dupki to pierdla wsadzić takich ministrów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
wojtekk802 napisał:
Zarażonych Ale nie chorych.
To ciekawe. Zarazony, ale nie chory. Mozesz rozwinac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok