Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
carpentry
(carpentry)
Wiking
Pewnie robisz sobie te testy aż cię kinol boli a nie pomyślisz po co to i czy to ma sens
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
carpentry
(carpentry)
Wiking
Może to nie z oszczędności kupują te testy tylko bo to idiotyzm jest i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Baza19 Bbbbb
(Baza19)
Wiking
Hmm a ta reszta 6200 przypadków to święty Mikołaj ? Skoro Polaków nie było w norwegi ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Tomasz Lenartowicz - typowy przykład cudzoziemca, który jest bardziej norweski od Norwegów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(nivel)
Wiking
Przez takie gadanie i naglasnianie przez media POLACY sa dyskryminowani .
Ktos musi byc winien aby nie norweg ..Zygac sie chce wszystko co zle to polak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zwyklyjarek
(zwyklyjarek)
Wiking
Może Ty tomasz( celowo z małej litery)już zmieniłeś imię na Thomas, a nazwisko na Lenarson. Hymnu Polski też już nie znasz? Napisałeś w poście coś o sile roboczej. Tym ta siłą nie byłeś jak tu przyjechałeś?( celowo czas przeszły no bo Polakiem już nie jesteś ). Obraziłaś, śmiem to powiedzieć, użytkowników tego forum jak i Polaków pracujących za w Norwegii. Tylko kultura i szacunek do samego siebie, a także do innych powstrzymuje mnie przed użyciem nieparlamentarnych słów. Coś ci powiem.Nie wiem ile pracujesz w kraju fiordów, ale jeżeli tak się zachowujesz na codzień to jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Mało tego pamiętaj, że po pierwsze :nie lubią takich ludzi jak Ty. Oczywiście klepią cie po ramieniu i mówią, że jesteś super, a swoje i tak wiedzą. Po drugie ( oczywiście jeśli masz Polski paszport) nawet jak znasz biegle norweski zawsze będziesz traktowany zupełnie inaczej no bo jestes( byles) Polakiem. Po trzecie przy redukcji zatrudnienia Ty pierwszy polecisz z pracy a młodego Norwega zostawią. Za takie posty i obrażanie ludzi ktoś powinienen dobrać ci się do d..y. Wrzuciłeeś wszystkich Polaków do jedego worka. Także pamiętaj Thomas nie Tomasz przemyśl 10 razy zanim coś naskrobiesz. Nie pozdrawiam!!! Innych jak najbardziej , tobie się nie należy!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Nieobecny napisał:
To jest przykre że imigranci zarażają Norwegów.
Wszystkie dane wskazują na to że bądź przybysze z Bliskiego Wschodu, Afryki czy wreszcie polskarbeidskraft to źródła zakażeń Covid-19.
Czy można to zatrzymać?
Tak!
Odizolować våre nye landsmenn, a polskarbeidskraft odesłać do Polski.

Prowokujesz.
Twoje zdanie na ten temat jakie jest tak naprawde?
I o co w ogole walczysz? Dla wszystkich rowno? Czy co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Ref. Joanna Kuchnicka.
Mogę Ci pogratulować, jedyna zrozumiałaś puentę.
Oczywiście że prowokuję.
Bo jak nonsensowne jest podgrzewanie ksenofobii.
Niestety typowe dla Norwegów.
Koncepcja my dobrzy a inni źli dotyczy w Norwegii wszystkiego.
Pracy, życia codziennego, języka, obyczajów itd. itd.
Sam fakt podnoszenia tematu Polaków zarażających Norwegów jest obraźliwy.
Już o tym pisałem, jeśli tak to odeślijcie Polaków do domu.
Zobaczymy czy nieroby z NAV ich zastąpią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
E. G.
(edysia)
Wiking
Zgadzam sie absolutnie. Ja juz przestalam sie dziwic negatywnosci Norwegow do Polakow. W sklepach spozywczych wiekszosc osob bez maseczek to Polacy. Wiadomo bo slychac na pol sklepu. Kwarantany tez nie wszyscy przrstrzegaja. restrykcje dla wszystkich tylko nie dla narodu polskiego....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(IrenaT)
Wiking
Ależ w naszym kraju każdy jest specjalistą od Covidu i wielu nie nosi maseczki . Dlaczego za granicą mieliby zmądrzeć ? Przecież wszędzie, gdzie rodacy przebywają ma być tak ja oni chcą, W Polsce natomiast ewentualni emigranci zarobkowi którzy chcą przybyć do naszego kraju, zdaniem rodaków , niech nie przyjeżdżają a jak już przyjadą , to niech się nie ważą nie dostosować. Taka jest mentalność Polaka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok