Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Priorytet: stłumić ogniska mutacji covid-19. Sytuację komplikują opóźnienia w szczepieniach - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Jacek X (864 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
opanuj mutację głupoty w mózgu wpierw
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
MiroMaro napisał:
opanuj mutację głupoty w mózgu wpierwPoczekam aż ktoś w Twojej rodzinie zachoruje na tą twoją "głupotę" i co nie daj Satanowi UMRZE!
Może wtedy, wyjdzie z twojego kurzego móżdżku, inne nastawienie w tym niewesołym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
najbardziej denerwuję mnie w tej pandemii przechodzenie przez zwłoki leżące na ulicach jak idę rano do biedronki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
NorweskiSinsen
(NorweskiSinsen)
Wiking
@MiriMaro
To w Norwegii mamy Biedronke??? Ciekawe. Nie wiem czy zauwazyles, ale jestes na stronie MojaNORWEGIA. Co robisz u siebie w Wymoczkowie Dolnym niezbyt pasuje tutaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
MiroMaro napisał:
najbardziej denerwuję mnie w tej pandemii przechodzenie przez zwłoki leżące na ulicach jak idę rano do biedronki.
Twoje IP wskazuje na centrum Torunia.
Pewnie codziennie jesteś na mszy u tego przygłupa/ który również neguje tego wiruska/ i dlatego masz takie przestawione postrzeżenie na aktualne wydarzenia na świecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Widze to samo. Same trupy w drodze do Lidla.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
A mnie " denerwuję mnie w tej pandemii przechodzenie przez zwłoki leżące na ulicach jak idę rano do" Kiwi....to tera powiedz ŚW. Gabrielu co ci IP pokazał ?... a może tarota postawisz?...jasnowidzu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok