Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Uciekł z norweskiego zakładu karnego: złapała go policja na Śląsku - Norwegia

Czytali temat:
halina manka miroslaw wojtkowski Marian Marian mart enty Adam Kwiatkowski Onty_Ja_Gabriel_3. (749 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Uciekł z norweskiego zakładu karnego: złapała go policja na Śląsku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Co mu w norweskim „hotelu 4 gwiazdkowym” nie odpowiadało? Za mało gier na playstation? Jak to się mówi „zamienił stryjek siekierkę na kijek”.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marian Marian
(matriq1)
Wiking
PlayStation dobre słuchaj dalej bajek polecam się wybrać do tego hotelu ,zobaczysz magię w pełnym zakresie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marian Marian
(matriq1)
Wiking
Kurs dostaniesz , ale później wjazdu nie a za free to nic nie ma , o jeśli lubisz jeść tandetna rybę w postaci kulek puddingu i innych go...ien i liczyć żarcie na tydzień bo dostajesz co tydzień to rzeczywiście nie jest to Tajlandia ale żadne wiezienie to nic dobrego wiec zastanówcie się co piszecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Z PlayStation to była afera z Brevikiem, wiec skoro jemu się należało to co dopiero osadzonym za drobne przewinienia. Miałem kiedyś zlecenie w więzieniu i widziałem to od środka, do tego znajomi, którzy tam byli chwalili. Bardziej chodzi o porównanie warunków na przykład do polski. W więzieniu nie powinno być słodko, a kara adekwatna do przewinienia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok