Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Nacjonalistyczni i chrześcijańscy fanatycy”. Varg Vikernes, morderca i terrorysta, nienawidzi Polski - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... EWA J Norbert nn boj fra oszlo Krzysztof Krzak Ikett Personalpartner Aurelia Witek Miroman Wiktor.kruczyk3@wp.pl Dariusz Nowak uhl Izabela Lasok Wojciechowska (1035 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
saddam husajn
(saddamhusajn)
Wiking
W sumie.... kogo to obchodzi???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Kumpel kiedyś słuchał black metalu i choć za tym nie przepadałem to Burzum mi się podobało. Czytałem kilka artykułów o jego wybrykach. Vikernes był genialny i mógł zrobić wielką karierę bo był najlepszy w tym gatunku, ale kiedy jego kumple „diabełkowali” on potraktował satanizm na poważnie. Fani woleli „diabełkowanie” i w gruncie rzeczy to nawet nie obcięli by głowy kurczakowi a co dopiero kotu, wiec szybko o nim zapomnieli... Można obejrzeć sobie film o tym jak to było, mi się podobał. Vikernes to świr, psychopata, powinien być pod stałym nadzorem ponieważ należy do tych, którzy wcielają swoje mroczne myśli w czyn.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Justyna x
(justyna85)
Początkujący
patrząc na naszych polityków , to ma facet rację :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(MichalSan)
Wiking
Ostatnio wyszedł o nim film a te wszystkie artykuły to są tylko po to żeby go rozreklamować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiktor.kruczyk3@wp.pl
(Wiktor.kruczyk3@wp.pl)
Wiking
Zwykły socjopata,kryminalista ...Jak ktoś taki może mówić że nie lubi Polski albo innych krajów?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Jestem ateistą i kosmopolitą.
O k...wa, nie jestem Polakiem?Wali mnie to.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Zastanawia mnie cel publikowania opinii psychopatów. Tak ogólnie! Co takie opinie dają zwykłem czytelnikowi? To są opinie że swojej natury prowokacyjne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
tomek romek
(tomeknieromek)
Wiking
To co kontrowersyjne i prowokujace świetnie się sprzedaje, ludzie tego oczekują, temu Ty i ja przeczytaliśmy ten artykuł a nawet wyrażamy własne zdanie tuż pod nim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
j m
(jaromir1972)
Wiking
Kto zadaje sobie trud zeby pisac co mysli jakis degenerat smiech moze cos normalnych pracyjacych ludziach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok