Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Jacek Duda Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Ikett Personalpartner Andrzej. Czubak Miroman KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Andrzej J Michal99 PawelBabik (3431 niezalogowanych)
6 Postów
Zbigniew Strak
(sailor61)
Wiking
jak masz meldunek, to masz prawo powrotu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
daniel piątkowski
(rogerinho)
Wiking
Meldunek mam.jeśli polecę w sobotę do Polski to w poniedziałek pojadę do Berlina i z tamtego lotniska do Norwegii. Podróżnych z Niemiec kwarantanna nie obowiązuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Blir jeg fritatt for karantene dersom jeg etter å ha oppholdt meg i et rødt land mellomlander i et gult land på vei til Norge?
Nei, for mellomlandinger i gult land på reise til Norge gjelder karantenekravet som om flyet kom rett fra et rødt område. Dersom du flyr fra et rødt land og mellomlander i et gult land må du altså i 10 dagers innreisekarantene når du ankommer Norge.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
daniel piątkowski
(rogerinho)
Wiking
nie mówię o między lądowaniu tylko jadę z Polski busem na lotnisko w Berlinie i wylatuję z Niemiec. A skąd będą wiedzieli że byłem w Polsce?Chyba że prowadzą rejestr i wiedzą że pare dni wcześniej leciałem do Polski. Ale można też zrobić to w ten sposób że kupuję bilet do Berlina i z Berlina i wtedy skąd będą wiedzieli że byłem w Polsce.?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TylkoNaChwile)
Wiking
Daniel podpierdole Cię... na żywca...

A teraz idziemy na jednego...
Chlup w ten głupi dziób...
Za koronkę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
daniel piątkowski
(rogerinho)
Wiking
hehehe.dobre)))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TylkoNaChwile)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
daniel piątkowski
(rogerinho)
Wiking
tylko jeśli uniknę tych rzeczy to tak naprawdę kto to będzie sprawdzał?biorąc pod uwagę to jak wielką ściemą jest ten wirus i kwarantanna w NO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
rogerinho napisał:
Chodzi o lot samolotem A nie podróż samochodem.Trochę rusz trocinami w głowie. Sam masz te trociny w mózgownicy i nie tylko.
Jak widać po twoim zdjęciu profilowym.
Nigdzie nie napisałeś o locie samolotem, to sio do kozy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
daniel piątkowski
(rogerinho)
Wiking
nie oburzaj się tak pajacyku.Nie dziwię się że masz problemy z myśleniem skoro pracujesz po 400 godzin miesięcznie jako kuchcik.Ktoś kto godzi się na taką ilość godzin i do tego nie ma płacone za nadgodziny musi być mało sprytny))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok