Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dramat w Lørenskog: policja odnalazła ciała dwójki dzieci i ranną kobietę - Norwegia

Czytali temat:
mart enty Endriu333 Martinikrk S Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas mirkas (778 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dramat w Lørenskog: policja odnalazła ciała dwójki dzieci i ranną kobietę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
"Stwierdził jednak, że nie ma nic wspólnego ze sprawą i został zwolniony do domu."
Pytanie do redakcji, czy Wy k... czytacie czasem to co napisaliście, czy tylko kopiujecie google translate? Facetowi ktoś dzieci zamordował, ale to nie jego sprawa, pewnie tylko tamtędy przechodził.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
stashqo napisał:
"Stwierdził jednak, że nie ma nic wspólnego ze sprawą i został zwolniony do domu."
Pytanie do redakcji, czy Wy k... czytacie czasem to co napisaliście, czy tylko kopiujecie google translate? Facetowi ktoś dzieci zamordował, ale to nie jego sprawa, pewnie tylko tamtędy przechodził.

Amebiczny portal przyciąga wiele ameb.
Przynajmniej trolli politycznych juz tylu nie bedzie, bo po wyborach
Grunt, zeby reklamy kredytow i multinora bylo komu wyswietlac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:Amebiczny portal przyciąga wiele ameb.
Przynajmniej trolli politycznych juz tylu nie bedzie, bo po wyborach
Grunt, zeby reklamy kredytow i multinora bylo komu wyswietlac
I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno temu, broniłeś zażarcie ten portal i plułeś siarczyście na przeciwników.
Co się stało, że zmieniasz zdanie.
Czyżby wiatr zawiał w inną stronę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:Amebiczny portal przyciąga wiele ameb.
Przynajmniej trolli politycznych juz tylu nie bedzie, bo po wyborach
Grunt, zeby reklamy kredytow i multinora bylo komu wyswietlac
I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno temu, broniłeś zażarcie ten portal i plułeś siarczyście na przeciwników.
Co się stało, że zmieniasz zdanie.
Czyżby wiatr zawiał w inną stronę?


Chyba troszku poplynąles Gabrys z tym twierdzeniem, ze bronilem ten portal. A ze zazarcie to juz wrecz sie topisz Moze jakis przyklad?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:

Chyba troszku poplynąles Gabrys z tym twierdzeniem, ze bronilem ten portal. A ze zazarcie to juz wrecz sie topisz Moze jakis przyklad?
Powtarzasz się niepoprawnie, dlatego ja też zacytuję tylko ".... pluj.........w oczy..."
I aż tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:

Chyba troszku poplynąles Gabrys z tym twierdzeniem, ze bronilem ten portal. A ze zazarcie to juz wrecz sie topisz Moze jakis przyklad?
Powtarzasz się niepoprawnie, dlatego ja też zacytuję tylko \".... pluj.........w oczy...\"
I aż tyle.

Ja powiem tyle, ze pierdolisz niemozebnie. Podaj przyklad w ktorym chwalilem ten portal. Jakis slaby bimber dzis chlapnąłeś?
nadal trzymasz swoj poziom w percepcji rzeczywistosci


Aaa pewnie do bimbru tramal dzis zapodales
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:

Chyba troszku poplynąles Gabrys z tym twierdzeniem, ze bronilem ten portal. A ze zazarcie to juz wrecz sie topisz Moze jakis przyklad?
Powtarzasz się niepoprawnie, dlatego ja też zacytuję tylko \".... pluj.........w oczy...\"
I aż tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:

Chyba troszku poplynąles Gabrys z tym twierdzeniem, ze bronilem ten portal. A ze zazarcie to juz wrecz sie topisz Moze jakis przyklad?
Powtarzasz się niepoprawnie, dlatego ja też zacytuję tylko \".... pluj.........w oczy...\"
I aż tyle.



szszukaj, szszukaj... A jak znajdziesz to potem aport!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok