Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norweska gospodarka przyjęła potężny cios od pandemii. SSB: recesja potrwa nawet kilka lat - Norwegia

Czytali temat:
Sebastian Maszota Mariola G Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo natalia MojaNorwegia Ikett Personalpartner idako75 DziurawaMarysia Ania Ania (3269 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sula
(Sula)
Wiking
Ciekawe co będą teraz mówić polonorki, którzy tak bardzo uwielbiali ten kraj i starali się być bardziej norwescy od samych norwegów. Nagle będą opuszczać ten ich 'wspaniały kraj' i pokochają jakis inny hahahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Mariusz Mariusz
(rodziu81)
Nowicjusz
Świat nie kończy się na Norwegii. Głowa do góry
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 41  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Tomeek)
Wiking
A ja kocham Polske ,bo to moja Ojczyzna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norman3548)
Wiking
Mam nadzieję że Erna Solberg nigdy nie wypowie słów jakie wypowiedział Rostowski ``piniędzy`` nie ma i nie będzie, to jedno a drugie to uważam że bardzo mądrą decyzję podjęła Siv Jensen odchodząc z koalicji rządzącej, jak długo można obciążać obywateli wszelkimi podatkami, w końcu mamy XXI wiek a nie XVI, a co do obecnej sytuacji to Norwegia niepowinna zbytnio odczuć strat odnośnie koronavirusa, mają pieniądze z oljefond więc nie powinni zakłamywać społeczeństwa że to na przyszłość, w przyszłości to Norwegowie nie będą tu mieszkać nie widząc możliwości zarobku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Taaa, jesteśmy wybrani...przez Kurdupla z Żoliborza chyba.
I na marginesie...boga nie ma.Jest Kosmos.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -40  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jan Kowalski
(Szymek2202)
Wiking
Zgadza sie ....Pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norman3548)
Wiking
czy możesz w końcu odpowiedzieć co to jest kladka, ja wiem że polska języka trudna języka ale gdy ktoś pisze że jest PolAkerem to choćby podstawówkę powinien skończyć, no chyba że ty to jak Kidawa-Błońska bez łysego ani rusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norman3548)
Wiking
PolAker a jak tam z peselem norweskim, kumasz,różni się od polskiego czy nie, kto za ciebie kontaktuje się telefonicznie z urzędem norweskim, o co jest pytany o wygląd na zdjęciu czy o fødselsnummer, nie myl z fødselsdato, załapałeś już?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norman3548)
Wiking
PolAker to zwyky polski patolog,złodziej, bezdomny pewnie ukradł innemu bezdomnemu laptopa i pisze bez rozumu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok