Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pierwszy przypadek koronawirusa w Norwegii. Kobieta zarażona po powrocie z Chin - Norwegia

Czytali temat:
EWA J Kamil Kurowski bogdan bodek Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski Maja Zych Olaaaa. (1240 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Pierwszy przypadek koronawirusa w Norwegii. Kobieta zarażona po powrocie z Chin
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Kamil Kurowski
(kamilpiotr) Online
Nowicjusz
Zgłoś wpis
1 Post
dirty8
(dirty8)
Wiking
Pod koniec marca rusza sezon na objazdówki Chińczyków po Norwegi . Ciekawy jestem czy rząd postawi na pieniążki czy zdrowie swoich obywateli . Mam nadzieje ze loty z Chin zostaną wstrzymane !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 55  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Pawel Burza
(welpa73)
Wiking
Paracetamol wybija to ,tak samo jak wszystkie choroby w Norwegii hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Kurzy KAŁ mowia ze jest oksydantem na ta bakterie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
DK84
(DK84)
Wiking
Koronawirus zechlo nas wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
PC89
(PC89)
Wiking
Ja się pytam gdzie moje komentarze!?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
Paracet tak, często spotykany, ale to chyba dlatego że ludzie przychodzą z byle pierdołami ( głównie rodowici ). Udają że leczą bo społeczeństwo udaje że choruje ... , a na poważnie - jestem świadkiem gdzie naprawdę poważne choroby grożące życiu są diagnozowane bardzo szybko i szybko rusza procedura leczenia , natomiast nie spotkałem się tu z zachowaniem gdzie w szpitalu są przechowywane jakieś relikwie itp. - tu chyba jednak paracet jest lepszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Korona ma wirusa. Wirus jest już wsziedzie. Na lotniskach dotyka się wszyskich I wszyskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok