Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Sztab specjalistów w temacie chorób wenerycznych widzę się uaktywnił.
Jakie to przykre.
Siedzący w necie notorycznie zamiast śledzić gdzie i kogo "ukąsić" powinni mieć PODSTAWOWĄ wiedzę na temat komu i gdzie czego nie wsadzać czy też nie pozwolić wsadzić sobie. Szkoda...
Opanujcie się ludzie. Jak nie możecie to stosujcie najprostsze zabezpieczenia. Jak nie to się nie wypowiadajcie chociaż..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
Sztab specjalistów w temacie chorób wenerycznych widzę się uaktywnił.
Jakie to przykre.
Siedzący w necie notorycznie zamiast śledzić gdzie i kogo \"ukąsić\" powinni mieć PODSTAWOWĄ wiedzę na temat komu i gdzie czego nie wsadzać czy też nie pozwolić wsadzić sobie. Szkoda...
Opanujcie się ludzie. Jak nie możecie to stosujcie najprostsze zabezpieczenia. Jak nie to się nie wypowiadajcie chociaż..

Artykuly sa po to,aby je komentowac, dzis jest "wolnosc slowa" wiec nie zamykaj spoleczenstwu ust do jakiejkolwiek wypowiedzi, bo nie masz takiego prawa
Jak chcesz ,to sie nie wypowiadaj i siedz cicho..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
pozytywnazołza napisał:

Artykuly sa po to,aby je komentowac, dzis jest \"wolnosc slowa\" wiec nie zamykaj spoleczenstwu ust do jakiejkolwiek wypowiedzi, bo nie masz takiego prawa
Jak chcesz ,to sie nie wypowiadaj i siedz cicho..


Zawsze, po prostu ZAWSZE ci którzy sieją zamęt, bredzą sprowadzając każdą dyskusję do poziomu poniżej zera wspominają o wolności słowa prędzej czy później. Jeśli twoja analiza ogromnie ważnego prawa jaką jest wolność słowa sprowadza się do możliwości wypisywania czy wygadywania publicznie wszystkiego co ślina na jęzor przyniesie, co jest głupie, obraża innych, jest kłamstwem, plotką, co jest wyłącznie wciąż i wciąż na każdy temat negatywne ( no chyba że radość z czyjejś porażki...) i oczekiwania na to braku reakcji to bardzo współczuję.
P.S. Jak piszę to siedzę cicho.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Cos mi sie wydaje, ze jednak zbyt racjonalnie argumentujesz. To niestety nie trafia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
pozytywnazołza napisał:

Artykuly sa po to,aby je komentowac, dzis jest \\\"wolnosc slowa\\\" wiec nie zamykaj spoleczenstwu ust do jakiejkolwiek wypowiedzi, bo nie masz takiego prawa
Jak chcesz ,to sie nie wypowiadaj i siedz cicho..

Zawsze, po prostu ZAWSZE ci którzy sieją zamęt, bredzą sprowadzając każdą dyskusję do poziomu poniżej zera wspominają o wolności słowa prędzej czy później. Jeśli twoja analiza ogromnie ważnego prawa jaką jest wolność słowa sprowadza się do możliwości wypisywania czy wygadywania publicznie wszystkiego co ślina na jęzor przyniesie, co jest głupie, obraża innych, jest kłamstwem, plotką, co jest wyłącznie wciąż i wciąż na każdy temat negatywne ( no chyba że radość z czyjejś porażki...) i oczekiwania na to braku reakcji to bardzo współczuję.
P.S. Jak piszę to siedzę cicho.

Rozpisujesz sie do bòlu, a mnie to naprawde nie interesuje. co masz do powiedzenia, bo mam swoje zdanie jak kazdy inny czlowiek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
No ja tez mam swoje zdanie. Dajcie mi sie wypowiedziec , mam prawo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok