Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Nie będę pozować bez hidżabu, to poniżające”. Muzułmanie za zmianą wymogów do wydania paszportu - Norwegia

Czytali temat:
pawel kamilowski Kamil Kurowski Tomasz Szymanski Jan Kowalski Joanna Kuchnicka Josef Satan Łukasz Ch Ikett Personalpartner (845 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Vhipir
(Vhipir)
Wiking
Nie podoba się, to niech wracają do siebie. Muslimy wszędzie w Europie chcą zaprowadzać swoje porządki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Ale oni nie wroca «do siebie», bo sa u siebie przeciez, w Norwegii. Kazdy rozumny wie, ze Norwegia bedzie w przyszlosci krajem zamieszkanym wylacznie przez muzulman. Szczegolnie jesli Norweszki dalej beda sie wzbraniac i nie zaczna sie «parzyc» z muslimami. A nie zaczna. Bo juz predzej by wolaly wiesniaka-Polaka( oczywiscie tylko do lozka-Bron Boze potomstwa!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Przymiotnik «polski» pisze sie mala litera, cwaniaczku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
PolAker napisał:
Jeśli uznamy że jesteśmy wolnymi ludźmi to nic nie muszą a jedynie mogą.
Zawszę poprę islamistę bardziej niż feministkę, geja czy księdza pedofila.
Bóg jest jeden ?


Przepraszam bardzo, ale co ma gej i feministka ( a jestem feministkiem ) do ksiedza pedofila?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Ja bardziej toleruje ksiedza pedofila, bo szerzy wiare w Boga, a to cos pozytywnego. A odwalilo mu po prostu od braku seksu z kobieta i tyle.
A taki gej to przeciez jest chory umyslowo od urodzenia. Powinni zamykac takich w szpitalach psychiatrycznych.
Dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Maaan napisał:
Ja bardziej toleruje ksiedza pedofila, bo szerzy wiare w Boga, a to cos pozytywnego. A odwalilo mu po prostu od braku seksu z kobieta i tyle.
A taki gej to przeciez jest chory umyslowo od urodzenia. Powinni zamykac takich w szpitalach psychiatrycznych.
Dziekuje.


A jezeli gej jest ksiedzem i szerzy wiare w Boga?
Albo jest bogobojnym czlowiekiem (nie ksiedzem), lezacym krzyzem w kosciele i niosacym slowo boze?
Masz na to odpowiedz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Jozef- nie, na to nie mam odpowiedzi w danej chwili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dariusz Sobczak
(hydraulik6)
Wiking
jak nie potrafią się dostosować do prawa krajowego to niech po prostu wracają do siebie tam mogą robić jak im religia nakazuje , cała Europa robi błąd że dostosowuje prawo do ich wymogów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 43  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok