Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
pawel kamilowski Dima Dima Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Josef Satan Necik Łukasz Ch selko Onty_Ja_Gabriel_3. Arkadiusz No (1731 niezalogowanych)
121 Postów

()
Stały Bywalec
Satan napisał:
Ciekawy eksperyment....az mnie nogi swedza, zeby tam biec i zamieszkac.
W dawnych czasach czlowiek jadl, gdy byl glodny. Pracowal, gdy potrzebowal cos kupic. Wstawal jak sie wyspal, a kladl sie spac, gdy byl zmeczony (oprocz chlopstwa, bo oni musieli zwierzyne oporzadzic).

Zostaw stare zmeczone nogi swędzące wsiądz w Teslę bedziesz szybciej w strefie "utraconego" czasu..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
Satan napisał:
Ciekawy eksperyment....az mnie nogi swedza, zeby tam biec i zamieszkac.
W dawnych czasach czlowiek jadl, gdy byl glodny. Pracowal, gdy potrzebowal cos kupic. Wstawal jak sie wyspal, a kladl sie spac, gdy byl zmeczony (oprocz chlopstwa, bo oni musieli zwierzyne oporzadzic).

Zostaw stare zmeczone nogi swędzące wsiądz w Teslę bedziesz szybciej w strefie "utraconego" czasu..


Panno pozytywna z nazwy

Nigdy nie myslalas, ze czas jest pojeciem wzglednym i odczucie jego jest czysto subiektywne?
Inaczej plynie on mnie, inaczej tobie, a inaczej gornikowi w kopalni.

Pozbycie sie zegarkow mogloby ulatwic zycie, lub je utrudnic. Czasutracony jest jedynym, czego w swoim zyciu zaluje. Oprocz nieprzezytych milosci i niewypitej wodki/wina/piwa/ginu itp.

Nogi nadal mnie swedza, ale obowiazki mnie niestety zatrzymuja.
Tesla teraz ma teraz coraz lepszy zasieg, wiec problemow nie bedzie jak sie juz zdecyduje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Satan napisał:
napisał:
Satan napisał:
Ciekawy eksperyment....az mnie nogi swedza, zeby tam biec i zamieszkac.
W dawnych czasach czlowiek jadl, gdy byl glodny. Pracowal, gdy potrzebowal cos kupic. Wstawal jak sie wyspal, a kladl sie spac, gdy byl zmeczony (oprocz chlopstwa, bo oni musieli zwierzyne oporzadzic).

Zostaw stare zmeczone nogi swędzące wsiądz w Teslę bedziesz szybciej w strefie \"utraconego\" czasu..

Panno pozytywna z nazwy
Nigdy nie myslalas, ze czas jest pojeciem wzglednym i odczucie jego jest czysto subiektywne?
Inaczej plynie on mnie, inaczej tobie, a inaczej gornikowi w kopalni.
Pozbycie sie zegarkow mogloby ulatwic zycie, lub je utrudnic. Czasutracony jest jedynym, czego w swoim zyciu zaluje. Oprocz nieprzezytych milosci i niewypitej wodki/wina/piwa/ginu itp.
Nogi nadal mnie swedza, ale obowiazki mnie niestety zatrzymuja.
Tesla teraz ma teraz coraz lepszy zasieg, wiec problemow nie bedzie jak sie juz zdecyduje.

Czas jest dla mnie bardzo drogocenny, wlacznie z czsomierzem ,wiec Twojego marudzenia szkoda mi czytac w Twoim uplywie czasu, chwilami zapomnij o swoich zasadach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
przeciez to reklama dla turystow nic wiecej, czego sie nakrecacie...reklama mowi ,,przyjedz!odpocznij, wyluzuj.nigdzie sie nie spieszysz wiec zegarek Ci niepotrzebny,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok