Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
1 Post
Lysek Spre
(Pinki07)
Wiking
Chodzi mi o szczegoly sprawy a nie jej medialny watek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Piotr K
(master_of_yacht)
Wiking
Polacy zagłosowali PRZECIWKO azylowi politycznemu dla Silje Garmo. Ci sami którzy głosowali przeciw azylowi powinni jeszcze DZIŚ DOSTAĆ KOPA Z NORWEGII...........SPOWROTEM DO POLSKI lub ODEBRAĆ IM DZIECI BY WIEDZIELI PRZEZ CO PRZECHODZI TA DZIEWCZYNA......znam ją osobiście i nóż mi się w kieszeni otwiera gdy widzę, że ktoś wogóle mógł pomyśleć by odmówić Silje azylu........jednam my Polacy w 61.25%jesteśmy obrzydliwymi sqrvielami.....i sqrvielkami......NIESTETY.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 38  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Izabela Bagniewska
(IzabelaBagniewska)
Wiking
No tak Barnevernet to instytucja, która została stworzona by pomóc pokrzywdzonym dzieciom i ja jestem za tym....ale niestety w większości "przypadków" byle jakie zgłoszenie anonimowe potrafi zrujnować życie dziecka i jego opiekunów, rodziców. O mały włos zostałabym pozbawiona rodzicielstwa bo ktoś "kto mnie nie lubi" zgłosił, że kiedy jestem w pracy to dziecko jest pozbawione opieki....ale ta kur.. osoba nie sprawdziła rzetelnie czy tak właśnie jest!!! Druga sprawa to były pytania nauczycielek : dlaczego twój syn układa buty pod ścianą, dlaczego często myje ręce? ( bo mnie naśladuje bo porządek w domu to porządek w głowie..tak odpowiedziałam) Na moje szczęście najpierw Urząd sprawdził i przesłuchał świadków , naprawdę na moje szczęście, bo gdyby gwałtownie zabrano mi dziecko ze szkoły do rodziny zastępczej musiałabym długo walczyć o jego powrót. Teraz norweskie władze dziękują, że posiadają wielkiej klasy sportowca z Polski i nie mówię o piłce nożnej bo tylko taki sport jest dostępny zwykle tutaj. ...Ta Pani ma mega szczęście, że trafiła na pomoc w Polsce, mniemam,że jacyś Polacy pomogli z jej otoczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Zawsze mowilem...............lepiej oddac dziecko ksiedzu niz barnevernet.!!! Tylko zeby byl polski ksiadz, bo ci norwescy to jacys tacy dziwni.
A gdyby tak, zamiast brac szable wdlon i isc zabijac wszystkich co maja cos wspolnego z barnevernet, to zastanowic sie czy BV jest potrzebne i skad sie wzielo? zy ktos chcialby wziac na siebie los tych wszystkich dzieci ktore sa bite, glodzone, molestowane seksualnie i ktorym nie daje sie mozliwosci normalnie rozwijac i zyc? Macie szczekacze jakies rozwiazanie? Jakkolwiek BV robi bledy to zastanowil bym sie zanim zastapilbym te instytucje kosciolem, albo pozostawilbym te decyzje rodzicom "bo rodzic wie co jest najlepsze dla jego dziecka" Niestety zbyt duzo jest na swiecie takich tatusiow, mamus, wujkow, kuzynow i diabel wie czego jeszcze. Lepiej jedno wyjasnione pomowienie za duzo niz jedno za malo.
Czy dziecko, odurzone lekami na kolanach Rumunki jest dla was ok??????? Nie mozna ingerowac bo to matka i ona wie najlepiej?
Tak wiec............w obronie wlasnych dzieci wyjezdzajcie!!!!!!!! Jak mozecie narazac wlasne dzieci na to ze porwie je BV i sprzeda???
Ech.............tylko czy Janusz i Grazynka to zrozumie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Życie nigdy nie było idealne a ludzie ciagle wpadają ze skrajności w skrajność. U nas kurator na chwile spuścił z oka ojca świra, który otruł siebie i własne dziecko a w Norwegi ten ojciec raczej już by dziecka nie zobaczył po pierwszym wybryku. A może gość ześwirował bo mu dzieci odebrano? Jakiś czas temu norweska sąsiadka doniosła na Polska rodzine ze zle traktują dziecko, dziecko oczywiście zabrano a matka z rozpaczy popełniła samobójstwo. Najpierw powinna na tamten świat sąsiadkę wysłać, to by ich czegoś nauczyło... Nie chce mi się tu pisać z jakich powodów barnevernet zabierało dzieci bo chyba wszyscy wiedza. Nie każdy jest zwyrodnialcem, a jeśli ktoś w każdym widzi zwyrodnialca to znaczy ze sam nim jest i z tym walczy... I polska opieka społeczna i norweska przede wszystkim powinna się kierować rozsądkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok