Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
To chodziło o marsz narodowców bodajże.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
karsk napisał:
buszujacy_w_brzoskwiniach napisał:
Widziałeś kogoś w brunatnej koszuli na pochodzie? Ja za to widziałem gamoni z KOD-u w Oslo robiących nam obciach przed całą Norwegią. cham zmien nicka na matoł, to może będzie łatwiej strawić twoje posty.
Nie daj sie trolowi prowokowac. Teraz jest chamem przedtem byl drugim i trzecim sortem i diabel wie kim jeszcze. Ale to zwykly troll, paskudzacy gdzie sie da. Stoperanem trzeba go nakarmic.
Zycze wszystkim radosnego i spokojnego swietowania 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.


Gratuluje inteligencji Siwak by ci pozazdroscil. Masz powod do dumy jako pierwszy sledczy rzeczpospolitej pisowskiej))))))))))). Odkryles, po wielu razach gdy to sam podkreslalem, ze cham to 2 i 3 ci sort!. Naprawde.............. zablysnales Grazynka pewnie dumna z ciebie jak jasny gwint
Jednym jednak sie rozczarowalem Brakiem konsekwencji z twojej strony. Obiecales nie czytac moich wypowiedzi i argumentacji, bo sa z zalozenia glupie i trollowate. Zlamales swoje postanowienie A z drugiej strony zaczynasz gadac innym o mnie. Hm....... Czyzby bezradnosc cie ogarnela, chlopczyku?
Niewazne Zakladaj koszule i idz swietowac Na pewno mocno sie przyczyniles!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
OldTom
(OldTom)
Wiking
Do redakcji z powyższego artykułu dowiedziałem się tylko o spotkaniu na cmentarzu w Oslo, a gdzie reszta informacji o świętowaniu 11.11 w stolicy Norwegii, czyli więcej nie szło się dowiedzieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
2 Posty
Borys J.
(Jarkus_cy)
Wiking
Czerwona sobie zaloz matole
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
MAREK POL
(RABI)
Wiking
ktoś pytał jakie matoły głosują na PO. Tylko układowi urzędnicy , szemrani biznesmeni i ci którzy jeszcze nie wiedzą czy są chłopcem czy dziewczynką oraz debile którym wmówiono że wszędzie lepiej niż w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
RABI napisał:
ktoś pytał jakie matoły głosują na PO. Tylko układowi urzędnicy , szemrani biznesmeni i ci którzy jeszcze nie wiedzą czy są chłopcem czy dziewczynką oraz debile którym wmówiono że wszędzie lepiej niż w Polsce.


...ćwo..!
...obraźasz wszystkich pendleròw na tym forum....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok