Przecież norwedzy nie umieją budowlanki. Na budowaniu może mają pojęcie ale na wykończeniu wnętrz, żadnego pojęcia nie mają.
7 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Witam . Sprzedam Vw Lt 35, przeglad wazny jeszcze ponad rok . Samochód nadaje sie np. do firmy budowlana. Odpowiem na pytania telefonicznie. Tel. 40594493. Jak nie odbieram proszę pisać.