Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Jeg1
(Jeg1)
Wiking
Boj, pracowalem w firmie Artura ponad 2,5 roku.. Jeden wielki przekret, zero odprowadzanych podatkow, zero szacunku do drugiej osoby, wszystko oparte na klamstwie.. caly on, ale szkoda gadac, bylo minelo juz do tego nie wracam.. umie czlowiekowi utrudnic zycie, ale karma wraca predzej czy pozniej.. juz mu sie powoli wali pod nogami, moze dlatego tez ta reklama..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Pseudo Reklama...WSTYD...aaa nie ...to tylko MojA nORWEGIA....HAHAH...czemu ja się dziwię...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...do Jeg1
...hmm twierdzisz ze szef Solidaritet prowadzil wczesniej firme budowlana i nie by rzetelny wobec swoich pracownikow?
...jezeli by tak bylo to faktycznie taka osoba nie powinna prowadzic zwiazku zawodowego z powodow moralnych,godnosc osobista pomijam.... ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jeg1
(Jeg1)
Wiking
Boj
To byla firma transportowa, zalozona pozniej niz zwiazki, ogolnie ciezki temat.. moze nawet mniejwiecej w tym samym czasie.. pracownicy, wspolwlasciciel, wszyscy zostali wyrolowani I z dlugami..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
niko hejtfild
(niko_hejtfild)
Wiking
a ten cały prezes to prawnik czy tez wałki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
To BKTe jeśli się nie myle szef wariat i 60 rodaków z jednej miejscowości, musiało tąpnać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wojciech Magryś
(pstryku24)
Wiking
Dziękuję za trzymanie za mnie kciuków
Sprawa zakończona pomyślnie.
Pozdrawiam wszystkich.
Wojtek.

Odniosę się tylko do polemiki ...A.... nie pamiętam żebym miał jakikolwiek kontakt w pracy z "tobą"...
Ewidentnie "pachniesz" biurem.
"WAŻNE JEST" żeby mieć odwagę i nie chować się za kontem fikcyjnym.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok