Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Prawie 3000 osób „wyproszono” z kraju. Największa grupa to Polacy - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Prawie 3000 osób „wyproszono” z kraju. Największa grupa to Polacy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rio
(rio)
Wiking
Oczywiście, nikt nawet słówkiem w tym artykule nie wspomniał, że Polacy to jednocześnie najliczniejsza grupa "zagranicznego pochodzenia". Takie porównania są krzywdzące, jeżeli przedstawia się je w taki sposób!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 78  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Nor31)
Wiking
może by się od "nas" odczepili gdybyś my tylko przestali pracować i zaczęli brać zasiłek jak ich "ciapaci" ulubieńcy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maciej Jankowski
(bjoern77)
Wiking
Może gdyby ci polacy nie handlowcami narkotykami i nie kradli, to miałeś na myśli?
Widać że sporo wiesz o tym co się dzieje w Norwegii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mag. Cossarcs
(AR_MALACH)
Wiking
Jest napisane wyproszono a powinno wyrzucono .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Maciej xXx
(buszujacy_w_brzoskwiniach)
Wiking
202 osoby z 2898 to 7%, może mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób była to najliczniejsza grupa skoro 14% to Rumuni=405osób i 10% stanowili Litwini=289 ? To jakaś nowa forma polityki wstydu ???
Może i nie ma powodu do chluby ale patrząc statystycznie przez pryzmat odsetka imigrantów z danej nacji lub nawet przez liczbe ludności całkowitej danego państwa to:
Litwa 2,8 mln , Rumunia 19,25 mln i Polska 38,43 mln osób widać, że jednak nie jest tak jak tragicznie jak to opisuje autor tego paszkwilu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 56  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Polak wyjdzie drzwiami..., a wejdzie oknem... przygotujcie sie na takie zdarzenia..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
freewoman napisał:
Polak wyjdzie drzwiami..., a wejdzie oknem... przygotujcie sie na takie zdarzenia..

wyjdzie drzwiami a oknem wróci z kolegami...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
DorotaElzbieta
(DorotaElzbieta)
Wiking
ja mogę wyjaśnić - 36% z 2900 to 1044. A 200 z 1000 to 20%. Czy już wszystko zrozumiałe? Czy może przekopiować tekst artykułu? Ja osobiście znam jednego, co wyleciał z NO za picie za kierownicą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Ja osobiscie jestem oburzony ta nagonka na polska nacje.
Norweskie przepisy prawne sa niesprawiedliwe i uciazliwe.

Jak biedny Polak chce sobie cos przemycic - to dlaczego nie moze?
Jak spragniony Polak chce sie napic - to dlaczego mu zabraniac?
Jak zazdrosny Polak chce cos sobie wziac (rower, silnik spalinowy, narzedzia budowlane, diesel z ciagnikow) - to o co taki raban?

Oj trzymajcie sie rodacy z daleka od tego policyjnego panstwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok