Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
M N Tomasz Szymanski z s Michał Michał boj fra oszlo ja ja sweet man Łukasz Ch (1206 niezalogowanych)
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
boju pogadaj ze swoimi sasiadami i zobaczysz ze pracujac za te minimalne budowlane to nie jest zle, wiekszosc ludzi np pracujacych w sklepach, magazynach, przedszkolach to moze pomarzyc sobie o takich pensjach jak te stawki, srednia pensja w norwegii to ok 340 tys kr rocznie gdzie 34 tys kr to feriepenger to zostaje ok 290 tys kr na czysta pensje ok 150 kr brutto.

Naprawde nie ma na co narzekac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
bialy79
(bialy79)
Wiking
Gdyby norwescy pracodawcy tak wspaniale płacili, to norweskim pracodawcą by kierowców nie brakowało. Drugie państwowe firmy korzystają z usług zagranicznych firm trnportowych,pocztę do stavanger czy ålesund jeżdżą zagraniczne firmy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
bialy79
(bialy79)
Wiking
No nie brakuje dziadtransow norweskich. Dają 1700nok brutto i mówią że to lepiej jak w Polsce. Naiwnych im nie brakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
torsdag4 napisał:
boju pogadaj ze swoimi sasiadami i zobaczysz ze pracujac za te minimalne budowlane to nie jest zle, wiekszosc ludzi np pracujacych w sklepach, magazynach, przedszkolach to moze pomarzyc sobie o takich pensjach jak te stawki, srednia pensja w norwegii to ok 340 tys kr rocznie gdzie 34 tys kr to feriepenger to zostaje ok 290 tys kr na czysta pensje ok 150 kr brutto.
Naprawde nie ma na co narzekac


...to są grosze
...tak jak bys w Polsce zarabiał 2500zl
..hmmm chociaz nie wiem jak to policzyłem
...zdaje sobie sprawe jaka jest srednia ale mimo wszystko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
to nie sa grosze to sa normalne zarobki pracujacych tu ludzi, polacy przyjechali tutaj ciulac na swoje wille w polsce oraz nowe samochody i mysla ze jak dostana 185 kr to zle sie dzieje i ze firma chxxxxx a zwyczajnie w glowie sie poprzewracalo oraz zyjaa jakimis dziwnymi schematami ile to w norwegi sie nie zarabia. W dobrych firmach typu AF, Veidekke czy Backe faktycznie ma sie te 220-240 kr, zawody typu hydraulik czy elektryk i szefostwo ale wiekszosc klepie po 160-170 kr na godzine
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
340k nok? W Niemczech czy Holandii zarobisz 250k nok. Ceny wszystkiego o polowe tansze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Przecieź norwedzy to najwięksi oszuści
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Kwit21 napisał:
Przecieź norwedzy to najwięksi oszuści


...masz na myśli statystycznie?
..faktycznie po Polakach jest ich najwiecej w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok