Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegowie oburzeni: Kowalczyk „pozbawiła” rywalkę szansy na medal w Pjongczang - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski tomasz malwitz Michał Kolendnik aras spajder Zbigniew Karpinski boj fra oszlo Josef Satan Łukasz Ch Ikett Personalpartner Volvos (746 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Kulpa
(Berksthomas)
Wiking
Spóźniłem się do pracy godzine bo wiatr spowalnial mnie na zakretach (jezdze rowerem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
1:0 dla Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Pani Kowalczyk osiągnęła bardzo dożo w tym sporcie. Była najlepsza i dlatego tym bardziej nie rozumiem tych jej startów na sile. Pakują w nią kasę i to nie mala, za te pieniądze można by zacząć szkolić dwie może trzy młode osoby.
Mam wielki szacunek do jej osiągnięć ale tez trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć dość...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Eldur Sevarsson napisał:
Pani Kowalczyk osiągnęła bardzo dożo w tym sporcie. Była najlepsza i dlatego tym bardziej nie rozumiem tych jej startów na sile. Pakują w nią kasę i to nie mala, za te pieniądze można by zacząć szkolić dwie może trzy młode osoby.
Mam wielki szacunek do jej osiągnięć ale tez trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć dość...

Heheheh lepiej policz ile tych startów na siłę miała Marit Bjørgen ile razy była "pakowana dopingiem" ... jak zwykle "zadyszka" mijała ... oj dużo miała tych startów..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Necik
(Necik)
Wiking
i poki co to Bjørgen ma juz kolejne srebro olimpijskie na koncie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Necik napisał:
i poki co to Bjørgen ma juz kolejne srebro olimpijskie na koncie

Norwegia ma juz lacznie 19 medali olimpijskich (6 zl, 8 sr, 5 br ) i zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji, zaraz za Niemcami.
No, ale trzeba wziac pod uwage, ze oczywiscie norwescy sportowcy to sie tylko dopinguja i kazdy jest chory na astme.
Niemcy natomiast, to wiadomo...na pewno ich kanclerz maczal w tych medalach palce.

I ....gdzie ci polacy? prawdziwi tacy? Orly, sokoly, herosy? Gdzie ci polacy, na miare czasow....gdzie te chlopy, gdzie?......nie wspominam juz o polskich damach sportu zimowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok