Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Maciek Pękala Kamil Okes Karol Pitek w m boj fra oszlo grzegor filipczak Bozena Szwed Łukasz Ch krakusik Agnes333 Volvos Conradomx MX gabriel nieudacznik (2327 niezalogowanych)
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Nie mam Tesli tylko E-Golfa . A polski patriotyzm mam w przysłowiowej d...e .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
No to jestes usprawiedliwiony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
slawekg83 napisał:
Nie mam Tesli tylko E-Golfa . A polski patriotyzm mam w przysłowiowej d...e .

Zastanawiam się dlaczego używasz Polskiego języka..? dlaczego się urodziłeś polakiem..? jak Ci tak niedobrze zmien obywatelstwo.. będziesz "bardziej norweski" ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Moja droga jak chcesz zemną pogadać o patriotyzmie to powiedz mi co tyle patriotów robi poza granicami kraju , nie któży paradują w bardzo ładnych kolorowych patriotycznych koszulkach . Ja się swojej polskości nie wstydzę jak i swoich korzeni tylko mam to w swoich odczuciach a nie na pokaz . Jak narazie wszystko co mam zawdzięczam zagranicy pierwsze Niemcy potem Irlandia ,Anglia i od kilku lat Norwegia . I jakoś nie odczuwam potrzeby zmiany obywatelstwa także luzik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
slawekg83 napisał:
Moja droga jak chcesz zemną pogadać o patriotyzmie to powiedz mi co tyle patriotów robi poza granicami kraju , nie któży paradują w bardzo ładnych kolorowych patriotycznych koszulkach . Ja się swojej polskości nie wstydzę jak i swoich korzeni tylko mam to w swoich odczuciach a nie na pokaz . Jak narazie wszystko co mam zawdzięczam zagranicy pierwsze Niemcy potem Irlandia ,Anglia i od kilku lat Norwegia . I jakoś nie odczuwam potrzeby zmiany obywatelstwa także luzik
Jasne ze masz do wszystkiego prawo,nawet do przebywania za granicą,to kazdego osobista sprawa,niektórzy żyją po to,aby "mieć... nie być.." ogólnie to z obserwacji wynika,iż Polacy w Norwegii chcą być bardziej Norwescy niż jest sam rodowity Norweg.
Powodzenia w przebywaniu na obczyźnie i w dalszym ciągu nie byciu patriotą..
Tylko dlaczego jeszcze nosisz Polskie imię..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
A ty dalej swoje czym cię ta Norwegia zraziła i masz taki uraz nabyty . Jak można być bardziej norweski od rodowitego Norwega , moja droga ktoś ci tu naprawdę nieźle dał w kość . Twuj tok myślenia jest dość dla mnie nie zrozumiały , zaćmiony nienawiścią i lecisz z przysłowiowym " jadem" . Mi tu narazie jest bardzo dobrze jak się pogorszy to się z Norwegią pożegnam i tyle . A takie pi......nie mnie nie rusza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Jaka tam ekologia. Zwykły lans. Po prostu moda na elektryczne samochody. jest się wtedy nowoczesnym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
a co ma imię do patriotyzmu? a swoją drogą "sea princess" to chyba po śląsku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Michał11)
Wiking
...wspaniałe ekologiczne państwo które sprzedaje nieekologiczne paliwa na cały świat....Hipokryzja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maciek Pękala
(rapid3)
Wiking
A ja dolacze swoje trzy slowa i powiem krotko Narod jest Glupi. Kupujecie bajki o samochodach elektrycznych i jeszcze sie tym chwalicie. Norwegia to panstwo na pokaz, jedna wielka sciema. Rozumiem was ale kiedys i wy otworzycie oczy po 20 latach uwazam ze Norwegia to korupcja, oszustwa i zlodziejstwo okryte piekna otoczka ktora blyszczy na zewnatrz. Rasisci ktorzy wmawiaja ze nimi nie sa itd... wracajac do aut proekologicznych to drodzy koledzy i kolezanki samochody o napedzie wodorowym lub zwykly gaz sa tysiac razy bardziej przyjazne niz sam elektryczne. Kazdy kto umie liczyc potrafi to ogarnac. Po drugie ludzie na swiecie niechca ich przykladem moze byc dania ale nie maja wyjscia bo rzady taka sobie polityke przyjely i to sukcesywnie promuja. Podobnie jest z radiem dab i kolejny przyklad szwecji gdzie dab byl i sie nie sprawdzil juz 10 lat temu. Kupujecie to co wam ktos powie nie patrzac na koszty, zobaczymy co zrobi potecjalny wlasciciel sam elektrycznego gdy po 100000km jego zasieg spadnie o 50% a koszt nowych baterii to okolo na dzien dzisiejszy 70% wartosci auta? Stanie przed prostym wyborem i wtedy przypomni sobie ten komentarz. Jak to mowia madry polak po szkodzie tak powie madry norweg po szkodzie. Zycze udanych i madrych zakupow. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok