Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

reklama | kup tutaj »

#PolakPotrafi: Porzuciła Warszawę, by żyć za kołem podbiegunowym. Na blogu pokazuje, jak piękna jest Norwegia - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
Przez pol roku pracowalem na polnocy i powiem szczerze ze to bylo zupelnie inne zycie. Obecnie mieszkam w Vestlandet i zygam juz tym wszystkim. Pelno zmaterializowanych ludzi i ta pogoda.... Na polnocy jest zupelnie inaczej, ludzie witaja Cie z otwartymi ramionami, inne powietrze, inny klimat. Polecam polnoc jak najbardziej.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
Że niby lepiej jakna Karaibach? W życiu. Co z tego jak pięknie ale zimno! Co roku jeżdżę na Dominikane i lepszych plaż jak na Punta Cana nie ma nigdzie. Oczywiście poza plażami nie ma tam kompletnie nic....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Na Polnocy jest Miejsce dla Bialych Niedzwiedzi i tam tylko One powinny Mieszkac!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Domela)
Wiking
A ja polecam Trondheim! Niby normalne miasto, ale troche juz północ. Ludzie zupelnie inni niz w Oslo czy Bergen. Kochany trondeszk, czasem śmieszy do łez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nela1986
(Nela1986)
Wiking
Ty Pawle zanim weźmiesz do ręki długopis to głęboko zastanów sie nad słowami... głupota ludzka nie ma granic jestes tego przykładem!!! Wstyd!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nela1986
(Nela1986)
Wiking
W tym wypadku zanim wciśniesz odpowiednia literkę na klawiaturze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nela1986
(Nela1986)
Wiking
Norwegię trzeba zobaczyć a potem myślec ze jest tam ziiiiiimno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nikodem Sytniejewski
(nikodemFM)
Wiking
To ja, jako osoba biorąca namiot mogę mówić, że jest zimno mieszkający ludzie mają chociaż dom, gdzie się zagrzeją... byłem na wyprawie rowerowej z Zielonej Góry na Hel. Raz w namiocie miałem 2 stopnie w nocy. Przeżyłem, bo się dobrze przygotowałem. Więc lipcowe 10 stopni mi niestraszne! Lofoty, niedługo nadchodzę!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nela1986
(Nela1986)
Wiking
A poza tym jeśli ktoś lata co roku tylko na Dominikanę w jedno miejsce to samo miejsce to nie może wiedzieć dokładnie jak jest w innych krajach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok