Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

6 Postów
Tomek Szy
(tom788)
Wiking
ja nie jestem ani za PIS ani za PO ,ale to co odwalili wczoraj to przechodzi ludzkie pojęcie!!!Rząd Polski nie chciał rodaka na tak prestizowe stanowisko !!! chore i naprawdę nie normalne ,a stracilismy my,zwyczajni polacy w oczach całego swiata przez kilkuset rządzących debili .ameno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
ja nigdy nie chodzilem na wybory ale wiem o tym ze jak beda nastepne to napewno pojde i bede namawial do tego kazdego znajomego byle by tylko te PIS-ury nie wygraly. Przeciez to zenujace jest co oni z polski robia, wysmiewaja nas na arenie miedzynarodowej, ostatnio jakas sedzina w TK zrobila sobie sama podwyzke na 29 tys zl, 500 plus zabrane z budowy nowych autostrad i miesiecznice smolenska kosztujace podatnikow pare mln zl za kazdym razem...jednym slowem prywatna zabawa kosztem panstwa przez Kaczogrod
Jeżeli niemiecki firmy budują autostradę w Polsce w cenie 9.61mln euro za kilometr to niech biorą te pieniądze na 500+ I ja się cieszę z tego bardzo
Głosujcie za PO to może już nasze dzieci będą pracować za 3 euro/h a np. Ukraińcy dostają w Polsce 11 Euro. Jest dobrze tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Chuck Norris napisał:
Ole_Nordmann napisał:
ja nigdy nie chodzilem na wybory ale wiem o tym ze jak beda nastepne to napewno pojde i bede namawial do tego kazdego znajomego byle by tylko te PIS-ury nie wygraly. Przeciez to zenujace jest co oni z polski robia, wysmiewaja nas na arenie miedzynarodowej, ostatnio jakas sedzina w TK zrobila sobie sama podwyzke na 29 tys zl, 500 plus zabrane z budowy nowych autostrad i miesiecznice smolenska kosztujace podatnikow pare mln zl za kazdym razem...jednym slowem prywatna zabawa kosztem panstwa przez Kaczogrod
Jeżeli niemiecki firmy budują autostradę w Polsce w cenie 9.61mln euro za kilometr to niech biorą te pieniądze na 500+ I ja się cieszę z tego bardzo
Głosujcie za PO to może już nasze dzieci będą pracować za 3 euro/h a np. Ukraińcy dostają w Polsce 11 Euro. Jest dobrze tak?


...TV republika mąci w głowach,co?
...antyniemiecka nuta bębni ja blaszany bębenek na rydzykowym odpuście...
...swołocz i ciemnogród w pełnej krasie...
...wszędzie widzita Żydów i Niemców...
...żenada ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil114
(Kamil114)
Wiking
– Nie ma wątpliwości, że jesteśmy w kiepskiej sytuacji. To niedobrze dla Unii Europejskiej, ale wcale nie będzie lepiej jeśli wycofamy się z tego procesu – mówi Löfven.
Jesli chodzi o sporty zimowe Szwecja ma rowniez inne zdanie.
Chyba czas sie zastanowic na odswierzeniem "Ambasady" to i naracja sie zmieni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
11 ojro za ukrainca...niby gdzie...u nas w szczecinie masa ich sie paleta i jakos nie slyszalem zeby byla nagonka na nich ze wiecej zarabiaja od polakow...tosz to rozboj w bialy dzien

Pozatym chyba 3 zl a nie 3 ojro

No i sam widzisz jak mało wiesz...
Nawet Syryjczycy byli oburzeni socjalem w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Ole_Nordmann napisał:
....... Przeciez to zenujace jest co oni z polski robia, wysmiewaja nas na arenie miedzynarodowej, ostatnio jakas sedzina w TK zrobila sobie sama podwyzke na 29 tys zl, 500 plus zabrane z budowy nowych autostrad i miesiecznice smolenska kosztujace podatnikow pare mln zl za kazdym razem...jednym slowem prywatna zabawa kosztem panstwa przez Kaczogrod

Tak to juz jest z Nadzwyczajna Kasta Ludzi,daja sobie podwyzki,bo za 10 kola to pani Gersdorf -Prezes Sadu Najwyzszego tylko na prowincji moglaby pociagnac,ale i tak na pendrivy by nie styklo i trzeba by bylo dzwignac pare z Mediamarktu.



I tylko nie wiem ,o budowach jakich autostrad ty piszesz,przeciez Tusk wybudowal juz wszystkie autostrady na Euro 2012.
Juz wiecej autostrad nam nie trzeba.
I w ogole dal nam wszystko;nowe szkoly ,w ktorych ucza dobrze zarabiajacy nauczyciele,swietnie wyposazone szpitale,nowoczesne stocznie w ktorych pracuja tysiace Polakow-Jednym slowem cuda na kiju dla frajerow.

Komentarze internautów do słów M. Gersdorf o 10 tysiącach zł pensji http://youtube.com/tvpinfo http://facebook.com/tvp.info http://twitter.com/tvp_info http://www.tvp.info www.youtube.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
andrzej32
(andrzej32)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
tom788 napisał:
ja nie jestem ani za PIS ani za PO ,ale to co odwalili wczoraj to przechodzi ludzkie pojęcie!!!Rząd Polski nie chciał rodaka na tak prestizowe stanowisko !!! chore i naprawdę nie normalne ,a stracilismy my,zwyczajni polacy w oczach całego swiata przez kilkuset rządzących debili .ameno

Prestizowe stanowisko voilà:

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
'w Unii reprezentował godnie nasz kraj i zrozum wreszcie że był reprezentantem całej Unii'

Ta cala unia nie rozni sie niczym od ZSRR, a nawet jest jeszcze gorsza. Tryliony wydrukowanych euro na skup obligacji. Miliony sciagnietych murzynow i arabow do europy przez te unie. Do utrzymania wolnego handlu w europie nie potrzeba rozbudowanej biurokracji unijnej i psychopatow w postaci Tuska, Schulca i Merkel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
andrzej32 napisał:
img.wiocha.pl/images/1/9/1917276f5dce7f1705dfa69a2c3ecf2d.jpg
Nic nie stracimy, nic nie zapłacimy ale ogólnie widać gołym okiem że nie można mieć innego zdania. Pani Merkel chce to wszyscy skaczą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok