Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
tesla
juz ma 7 stacji ladowania w Polsce
Po pierwsze blacha, jest innaczej ..grubej malowana, nastepnie czesci sa robione specjalnie na skandynawie z gumą bardziej wytrzymałą na nizsze temperatury

przeciez w Polsce jest zimniej niz w norge
i wiecej soli sypia

tu tylko raz na 7 lat bylo -28 i to tylko jeden dzien
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Wrzucilam w google haslo "procedura zarejestrowania....ble..ble". Wynikow typu "krok po kroku" od cholery i jeszcze troche
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Dariusz G.
(Darogie)
Nowicjusz
martwe forum.
tylko głupie zdjęcia wklejają - tam nie brakuje użytkowników :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
halina zakrzewska
(halinazakrzewska)
Wiking
czy sprzedajacy ma prawo sprzedac w moim przypadku kamper bolil ktory jest zawilgocony bez jakiejkolwiek informacji , Czesci prowniane zakryte plastykiem, Przy zakupie i uzytkowaniu nie widzisz. Przypadkowy test na wilgotnosc ujawnil wilgotnosc w samochodzie Samochod kupiony u lidera Wiecej po odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
halinazakrzewska napisał:
czy sprzedajacy ma prawo sprzedac w moim przypadku kamper bolil ktory jest zawilgocony bez jakiejkolwiek informacji , Czesci prowniane zakryte plastykiem, Przy zakupie i uzytkowaniu nie widzisz. Przypadkowy test na wilgotnosc ujawnil wilgotnosc w samochodzie Samochod kupiony u lidera Wiecej po odpowiedzi
Sprzedający ma prawo wystawić wszystko do sprzedaży co mu się żywnie spodoba , nawet / miniaturkę flagi państwowej w ludzkich odchodach / oczywiście z odpowiednią informacją przewodnią.
Tylko i wyłącznie od potencjalnego nabywcy, zależy czy dany "dritt" nabędzie.
Jest taka opcja, że przed każdym kupnem rzeczy używanych, można zażyczyć sobie indywidualnie odpowiedniego rzeczoznawcy.
Fakt niezaprzeczalny, taka usługa jest płatna indywidualnie na koszt zamawiającego.
Niemniej zawsze było i nadal będzie >COŚ ZA COŚ<.
Ponieważ przeważnie, nigdy niema >NIC ZA DARMO<.
Nawet w Idyllicznej Miłości, a co dopiero w Szarym Mozolnym Dniu Powszednim, zwykłego Zjadacza razowego, za circa 6,8-nok bochenek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dziadzia1985 dziadzia1985
(dziadzia1985)
Wiking
mam pytanie chce kupic samochod w norge i wyjechac nim do polski i tam go zarejestrowac czy musze rejestrowac go w norge bo jak wiadomo przyjdzie do mnie giro ze statens vegvesen czy nie musze płacic tego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok