Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polak zabity w Oslo. Norweska policja prosi o pomoc - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polak zabity w Oslo. Norweska policja prosi o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
Początkujący
Współczuję rodzinie Rafała pomimo że go nie znałem. Ale Gdyby policji na prawdę zależało to w miesiąc by się dowiedzieli co stało się z nim ale do tego trzeba muzgu a nie perdo....go styropianu. Polski funkcjonariusz by rozwikłał tą sprawę w tydzień ale oczywiście taki bogaty kraj nie ma na kamery na ulicach i na patrolę bo jedynie do czego się nadają ci policjanci to do jeżdzenia po cywilnemu i wlepianiu mandatów za szybkość i narzekania że mają za małe płace. JA miałem podobną sytuację kiedyś z tym że norweg zabił mi ojca w wypadku i winę ponosił norek ale i tak znależli się na rozprawie fałszywi świadkowie którzy twierdzili że w ten dzień było oślepiające słońce i go oślepiło a ja i dużo więcej osób z Polski wie że było starsznie pochmurnie. Dostał miesiąc do odsiadki i dożywotnio zabrane praw jazdy. Nic mi już nie zwróci ojca ale nienawiść co do norweskiego wymiaru sprawiedliwości została bo i adwokaci którzy zajęli się tą sprawą i sprawą odszkodowania też przylecieli w hu.a bo moja matka dostała najniższe odszkodowanie. Tak więc jeśli Rafała zabili norwegowie to i tak norweski wymiar sprawiedliwości zatuszuję całą sprawę i nie znajdzie ich bo nie będą chcieli wsadzać ich do więzienia bo prawdą jest żę my dla norwegów nic nie znaczymy i prawo jest ale tylko po stronie norwegów. A my mamy go przestrzegać i za co za brak szacunku! Istna kpina!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok