Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Ja się was boję” – polscy i norwescy rodzice protestują przeciwko barnevernet w Oslo [video] - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Komentarz do relacji filmowej: Policja bez powodu nie wchodzi do zadnego mieszkania. Skoro musiala jednak wejsc, to byl do tego powod i musiala powiadomic BV. Polska mierzwa musi sie nauczyc i zrozumiec, ze to oni maja sie dostosowac do zwyczajow panujacych w Norge, a nie odwrotnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -47  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kris ***
(kris205)
Wiking
KOWALSKI WIDAC ZE JESZCZE PEWNIE NIE PELNOLETNI JESTES A I ZEBY MIEC WLASNE DZIECI TO CI DALEKO . WSPOLCZUCIA DLA RODZICOW KTORZY STRACILI SWOJE DZIECI LUB WALCZA O NIE Z MASONSKIM SYSTEMEM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Sylwia6
(Sylwia6)
Wiking
Jan Kowalski- idź ty prostacki buraku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Mierzwa dala glos. Myslicie, ze tu ludzie do tej pory nie wychowywali dzieci?
Jakos nikt nie slyszal o problemach z BV. Dopiero jak sie dziczy najechalo zaczely sie problemy. Wystarczy posluchac jezyka jakim sie mierzwa porozumiewa w domach, miejscach publicznych, jak sie zachowuje w samolotach itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Dariusz R
(fachmann10)
Wiking
Te.... Jan Kowalski, nie wiem skąd ty debilu wypełzłeś ale wpełznij tam s powrotem bo pojęcia prostaku nie masz o czym ty w ogóle piszesz. Że takiego cymbała ziemia nosi to jestem pełen podziwu, jak kiedy przez przypadek... ( bo na pewno nie będzie to zamierzone i dobrowolnie żadna mądra kobieta z takim durniem nie pójdzie do łóżka ) zrobisz sobie dziecko , a resztę instynktów które zostały może w tej pustej bańce się odezwą w chwili zagrożenia przez taką instytucję jaką jest Bv to może zastanowisz się buraku co tu wypisujesz na tym forum !!!! Spieprzaj w ten gnój z którego wylazłeś i nie szarp nikomu nerwów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok