Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Główny powód śmierci Norwegów? Niezdrowe jedzenie – jest gorsze niż papierosy - Norwegia

Czytali temat:
VIOLA72 KEJA krzysztof kowal boj fra oszlo Mariusz Step Josephvol.2 smith Marcin C (403 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sylwia14)
Wiking
Hahah no to odkryli Amerykę! Zresztą właśnie z parszywej ameryki się to wzięło. Na szczęście jest korea i jej wynalazki ja bardzo bardzo polecam dehydratory terapiasokami.pl/pl/p/Dehydrator-Counter...elligence-IR-D5-/403 , w nich możemy sobie sami robić przegryzki od których ja jestem uzależniona - wiemy przynajnniej ze są zdrowe i jeszcze ten akurat dehydrator jest na podczerwień, więc mamy też dużo witaminy D. A tak przeciwieństwo fast foodów - podsyłam wam ciekawy artykuł o superfood... terapiasokami.pl/superfood tanie, w zasięgu ręki i superzdrowe... otwórzcie oczy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
sylwia14 napisał:
Hahah no to odkryli Amerykę! Zresztą właśnie z parszywej ameryki się to wzięło. Na szczęście jest korea i jej wynalazki ja bardzo bardzo polecam dehydratory terapiasokami.pl/pl/p/Dehydrator-Counter...elligence-IR-D5-/403 , w nich możemy sobie sami robić przegryzki od których ja jestem uzależniona - wiemy przynajnniej ze są zdrowe i jeszcze ten akurat dehydrator jest na podczerwień, więc mamy też dużo witaminy D. A tak przeciwieństwo fast foodów - podsyłam wam ciekawy artykuł o superfood... terapiasokami.pl/superfood tanie, w zasięgu ręki i superzdrowe... otwórzcie oczy...

Powyższa głupota to przykład jatrogenii dietetycznej, która wyrasta na fali zachwytów zmianą.
Polegnie jak inne dieto-przygody opisywane jako remedium w ciągu ostatnich 5 czy 10 lat. Kto je jeszcze pamięta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok