Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

700 wolnych miejsc. Tyle ofert wspólnej podróży zamieścili Polacy jadący do domu na święta - Norwegia

Czytali temat:
MAREK SZELAG Bozena Ewa Adamczyk Pawel 0 Kamil Rykowski z s Kasia K Ewa Adam Kosmetyczka Edyta Krystian Biały defenderr Cortez1 N aniulka87xxx A luba5 (590 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
no i bardzo dobrze.srodkowy palec dla Wizz itp. za nabijanie cen w swieta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Podroz z nieznajomym pasażerem... z mojego jednorazowego doświadczenia to spore ryzyko. Ciezko potem takiego typa prosic o kulture albo wysadzic w polu... Czy te kilkaset koron jest warte spedzenia dlugiej drogi w niechcianym towarzystwie? Ja nie popelnie wiecej takiego bledu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Szukam osoby która przyciagneła by moja przyczepe kempigowa do Polski oczywiście zapłacę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mocarny Knur
(ulven82)
Wiking
Takie przejazdy to świetny pomysł. Dobrze by stworzyć jakąś stronę, aplikację na smartfona, lub skorzystać z gotowego blabalacar lub uber, aby zrzucić się na koszty przejazdu. Tak samo można by zrobić w przypadku dojazdu na lotnisko, wiele ludzi odlatuje z Torpa a jedzie samochodami z Oslo i ma wolne miejsca. Chociaż po wprowadzeniu od kwietnia flyseteavgift, to pewnie ludzie będą się zrzucać na wspólne przejazdy z Gøteborga.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
Jak jest fajny rozmówca to taka podróż ,to sama przyjemność
- a może to ja za dużo gadam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok