Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

O ile więcej zapłacimy za leki i witaminy? - Norwegia

Czytali temat:
Joanna C ANDRZEJ TYSZKIEWICZ Karol Pitek Anna Bak Ariel Pucharski Kosmetyczka Edyta Dariusz Olszewski mariola drozdowska Kamil Woźniak hei!sandokan bor11 Pershing93 (640 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu O ile więcej zapłacimy za leki i witaminy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
TOMASZ KA
(tomi12)
Wiking
Czy nie jest tak, że podróżując w strefie Schengen nie powinniśmy być kontrolowani na granicy Norweskiej??
Ewentualnie tylko wtedy, gdy istnieją poważne i potwierdzone podejżenia że przewozimy coś niebezpiecznego lub nielegalnego??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Czy w takim razie można w Norwegii otworzyć internetowy sklep z witaminami i odżywkami sprowadzanymi np. z Polski ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Schengen w aucie i na promie obowiazuje.W samolotach juz nie.Powinni jeszcze bardziej kontrolowac ,za duzo jest tu wieprzowiny z Polski.A ja jestem prawie wegeterianinem...-
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ela kowal
(elakowal)
Nowicjusz
Norwegia w rzeczywistosci to sredniowiecze malo powiedziane, znam Norwegow ktorzy jezdza do Polski sie leczyc i to nie tylko ze wzgledu na ceny.Poprostu w Norwegii lekarze rozkladaja rece.Z borelioza do Polski, z zatokami do Polski, ginekolog do Polski.Chlopakowi z zastrzalem u palca poprostu obcieli palca ,w szpitalu zapomnieli nakarmic pacjenta i umarl z glodu.Babcia po smierci lezala w zamrazarce 32 dni bo zapomnieli.Ale oni sa swietni i maja wysoka technologie!! W punkcie pobierania krwi nie uzywaja rekawiczek i nie dezynfekuja rak!Powiedzieli mi ze w Norwegii nie ma bakterii,polska jest brudnym krajem i dlatego tam musza uzywac.A poza tym bakterie sa takie malutkie ze przez dziurke od igly nie wejda do mojej zyly. Taka bajke uslyszalam w szpitalu w Bærum na moja prosbe zeby uzywali rekawiczek. Powiedzialam ze sie boje ze mnie czyms zaraza wiec mnie wykreslili z listy krwiodawcow. Chyba sie zasmieje.!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok