Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Szczytem chamstwa jest wyjechać z kraju i głosować.” - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Szczytem chamstwa jest wyjechać z kraju i głosować.”
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
toms14
(toms14)
Wiking
Szcytem chamstwa jest podawac sie za patriote a nalezec do organizacji pzrestepczej PiS !! tyle w temacie..Pozdrawiam naiwniakow w Polsce ktorzy lykneli te PiS.owska nawijke ze bedzie lepiej ..bez kitu..stado baranow!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
szczyt chamstwa to dla mnie wyjechać ze swojej ojczyzny za parę srebrników więcej
i potem drzeć mordę, że się jest Polakiem patriotą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
Redakcja MN napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Szczytem chamstwa jest wyjechać z kraju i głosować.”

TO PRAWDA!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
cejot
(cejot)
Wiking
Formalnie rzecz biorąc do momentu, kiedy posiadam polskim paszport polskie prawo obowiązuje mnie gdziekolwiek bym nie był. Więc dlaczego nie miałbym mieć prawa wypowiedzieć się co mi się podoba, a co nie. Jeżeli bezpośrednio mnie to dotyczy.
Na przykład, jeżeli którykolwiek rząd chciałby doprowadzić do zerwania umów dotyczących podwójnego opodatkowania. Chciałbym móc powiedzieć nie.
Jednak sam jestem za zniesieniem prawa głosu dla osób długo przebywających za granicą - jednak w przemyślany sposób. Dotyczyłoby to również mnie. Jaki to sposób i jak długo to już inna kwestia. Nie mam na to jednoznacznej odpowiedzi. Jednak dopóki to co się dzieje w PL może mieć wpływ na mnie i ja wciąż mam prawo powiedzieć coś poprzez głosowanie to będę chodził głosować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Anna Szulc
(annateresa)
Wiking
znam kilku takich co się teraz natrząsają a sami nie głosowali, sorry ale 50 % frekwencji z 38 milionów to jest problem, a nie garstka głosujących z Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jerzy Kwiatkowski
(jerzyk.kw)
Wiking
Szczytem jest być na miejscu i nie zagłosować tutaj w Norwegi trzeba było się zapisać a potem pokonać nawet 300km żeby zagłosować ,bo w kraju ludziom się nie chciało pokonać parę kilometrów i teraz innych pouczać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Jak wam mili forumowicze mam pomoc ,jak ulzyc w tych ciezkich dniach ?
Zyliscie sobie spokojnie w pelnym zadowoleniu i bezpieczenstwie pod rzadami
partii milosci.
Zadne afery ,przekrety,skandale,wszechobecna korupcja,uklady,
smieciowe place, powszechny wyzysk i niewolnicze traktowanie pracownikow,
nic z tych rzeczy nie budzilo waszego spokoju.Nic kompletnie nic -wszystko bylo OK
pod rzadami PO,bo najwazniejsze ,ze mieliscie wiekszosc.
Az tu nagle POBUDKA ,ktos inny przejmuje wladze.
To skandal,to szczyt chamstwa ,powinno sie odebrac prawa obywatelskie
Polakom z zagranicy tak, jak robi sie to wobec skazanych w prawomocnych wyrokach sadowych- twierdzi elektorat platformy obywatelskiej.
Nie zostawie was jednak bez pocieszenia.
Sa miejsca na ziemi gdzie jeszcze platforma wygrywa:
-Kuba
-Nigeria
-Jordanskie Krolestwo Haszymidzkie
Lokujcie sie tam i tam szukajcie wytchnienia,to sa wasze biblijne miejsca ucieczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty

(HanslubMosze)
Stały Bywalec
napisał:
Jak wam mili forumowicze mam pomoc ,jak ulzyc w tych ciezkich dniach ?
Zyliscie sobie spokojnie w pelnym zadowoleniu i bezpieczenstwie pod rzadami
partii milosci.
Zadne afery ,przekrety,skandale,wszechobecna korupcja,uklady,
smieciowe place, powszechny wyzysk i niewolnicze traktowanie pracownikow,
nic z tych rzeczy nie budzilo waszego spokoju.Nic kompletnie nic -wszystko bylo OK
pod rzadami PO,bo najwazniejsze ,ze mieliscie wiekszosc.
Az tu nagle POBUDKA ,ktos inny przejmuje wladze.
To skandal,to szczyt chamstwa ,powinno sie odebrac prawa obywatelskie
Polakom z zagranicy tak, jak robi sie to wobec skazanych w prawomocnych wyrokach sadowych- twierdzi elektorat platformy obywatelskiej.
Nie zostawie was jednak bez pocieszenia.
Sa miejsca na ziemi gdzie jeszcze platforma wygrywa:
-Kuba
-Nigeria
-Jordanskie Krolestwo Haszymidzkie
Lokujcie sie tam i tam szukajcie wytchnienia,to sa wasze biblijne miejsca ucieczki


A ty chyba juz sie pakujesz i wracasz? Ten triumfalizm traci falszem jesli nowa wladza zmieni polske a ty nie chcesz jej z nimi "odbudowac". Czas na propagande juz sie zakonczyl, nie ma juz kogo przekonywac. Teraz praca organiczna.

Czekamy na powrot tobie podobnych nad wisle, przeciwnicy PIS zapewne w druga strone.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jerzy Ślusarczyk
(JerzySlusarczyk)
Wiking
Nic lepiej nie piszcie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok