Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
Jav napisał:
Nie widzę problemu ... mogę się nim zająć będzie potulny jak baranek bo chyba własnie taki powinien być
Z takimi H...mi nie powinno być żadnej taryfy ulgowej
- jedyne co mozna zrobić dla niego - to dać temu śmieciowi żyć
- jesli banda klawiszy nie ppotrafi sobie dać rady z psycholem - znajdziecie mnie
Miłego dnia życzę
Jav

SRAŁ BYŚ W PORY NA SAM JEGO WIDOK(!) ZASRAŃCU(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Paweł Gryka
(Gawlak)
Wiking
zanim zaczniecie go wyzywac zastanowcie sie w jakim celu wykonal ta egzekucje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Mazury napisał:
Cel uświęca środki.
k.
Gawlak napisał:
zanim zaczniecie go wyzywac zastanowcie sie w jakim celu wykonal ta egzekucje...


Gdyby twoje dziecko zostalo zastrzelone, jak kaczka przez Brevika, to oczywiscie dzis napisalbys to samo : cel uswieca srodki...
Jak czytam podobne debilizmy, to czasami nie wierze, ze moze je napisac czlowiek o zdrowych zmyslach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Niestety, piesku, ironi w Twojej wypowiedzi nijak nie idzie dostrzec
Kolejnym razem postaraj sie bardziej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
a czy ten norweski zlodziej odpowiedzial za okradanie Polakow

cale ten jego manifest to plagiat , okradl Teda Kaczynskiego

gdzie jest ZAIKS ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Optimus
(Optimus)
Wiking
No ja przepraszam bardzo. Z tego co wiem, a wiem, strzelał on do "dzieci" lewicowych i arabskich nie bez powodu. Zobaczcie co się dzieje lub działo w Grecji przez jakiś czas, "uchodźcy" włamywali się ludziom do domów, grozili, robią dzicz. Właśnie przed tym, chciał ostrzec władzę Anders. Jak ciapate wykonują co tydzień egzekucję, nagrywając to lub wykorzystując do tego dzieci to jest fajnie, ale jeśli ktoś próbuje coś z tym zrobić to jest źle. Niedługo jedynie do Rosji będzie można uciec żeby czuć się bezpiecznym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Optimus napisał:
No ja przepraszam bardzo. Z tego co wiem, a wiem, strzelał on do "dzieci" lewicowych i arabskich nie bez powodu..

Zdziczenie i bezmozgowosc niektorych wypowiadajacych sie tutaj jest reprezentatywnym przykladem stanu umyslowego prawdziwych polskich patryjotow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Defender
(Defender)
Nowicjusz
DorHan napisał:
Optimus napisał:
No ja przepraszam bardzo. Z tego co wiem, a wiem, strzelał on do "dzieci" lewicowych i arabskich nie bez powodu..

Zdziczenie i bezmozgowosc niektorych wypowiadajacych sie tutaj jest reprezentatywnym przykladem stanu umyslowego prawdziwych polskich patryjotow.

jeszcze bedziesz blagac polskich patriotow o schronienie

Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan,
Zastšpi na wschodzie Wielkiego Rusa.
Razem z Francjš w wielkim przymierzu,
Po III wojnie rzšdzić będš Europš.

Francja i Polska zdobywcy Nieba,
Wraz z Nowym Neptunem, Smokiem i Brazš,
Będš dawali wszystkim wybawienie,
I miłoœć do gwiazd, która wszem zapanuje.

na nic sie zdadza twe judaszowe srebrniki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Hugo Styglitz
(HugoStyglitz)
Wiking
Sami nie wiecie co piszecie zadano z was nie było na wojnie nie widzieliście cierpiących dzieci poranionych i placzacych z bólu za to ce ten psychol zrobił powinien zdychac w mleczarni a ludzie wiszący co kolwiek dobrego w tym co on zrobił powinni zostać ukarani bo dziś widzą w jego czynie dobry zamiar a jutro sami się na coś takiego zdecydują jeśli są tu jacyś twardziele to niech się wybiorą do Iraku , Afganistanu albo Syrii w tedy się okaże jacy z was mocaże
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
HugoStyglitz napisał:
Sami nie wiecie co piszecie zadano z was nie było na wojnie nie widzieliście cierpiących dzieci poranionych i placzacych z bólu za to ce ten psychol zrobił powinien zdychac w mleczarni a ludzie wiszący co kolwiek dobrego w tym co on zrobił powinni zostać ukarani bo dziś widzą w jego czynie dobry zamiar a jutro sami się na coś takiego zdecydują jeśli są tu jacyś twardziele to niech się wybiorą do Iraku , Afganistanu albo Syrii w tedy się okaże jacy z was mocaże

po co wyjezdzac ,Irak i Syria juz wala do Europy , juz uzbrojone oddzaly silą niszcza infrastrukture graniczna Wegier i Serbi z haslem Allah akbar
juz gwalca dzieci w Dani i Niemczech
juz okradaja sklepy
a przyjdzie ich nawet 6 000 000


trzeba zwalczac przyczyny a nie skutki choroby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok