Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wszystko o opłatach drogowych w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Jon Doe GRZEGORZ SOBÓR Stanislaw Lisowski boj fra oszlo Maciej Książkiewicz Krzysiek B ja ja Bartosz Żołnowski Mikolaj Solomenko mania11s sweet man Gosia F (1124 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wszystko o opłatach drogowych w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg) Online
Wiking
jak czesto bywa MN pisza art na kolanie w 5 min aby byla sztuka aby ludzie wchodzili bo wtedy bedzie kasa z reklmy co co teraz napisze nie jestem pewny w 100% ale chcialbym aby ktos z wieksza wiedza sie wypowiedzial
jak np w oslo przkroczy sie ta sama bramke 2-3 razy w ciagu 1h to sie placi tylko raz tak bylo kiedys nie wiem czy jest dalej, druga sprawa czy to prawda ze max oplata w oslo za bramki w miesiacu wynosi 1800kr? nawet jak ich zrobie 200 w miesiacu
PS, Kamil zgdzam sie co do tych autostrad w norwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
,,Wszystkie duże miasta - Oslo, Bergen, Trondheim, Stavanger, Kristiansand - wyposażone są przy głównych trasach wjazdowych w stanowiska poboru opłat. Taki system ma na celu zachęcenie do pozostawienia samochodu przed miastem i korzystanie z miejskiej komunikacji."

Ha ha ha jaki naiwny tekst
Takie bajki opowiadali w Trondheim a tym czasem nastawiali bramek nie tylko przy wjeździe do centrum ale i na jakieś zadupiaste dzielnice.
Taki system ma na celu wyrwanie od kierowców jak największej kasy za poruszanie się dziadowskimi drogami, które ustępują jakością nawet Rumuńskim drogom.
Nie znak kraju gdzie jest takie zdzierstwo za przejazdy po drogach o Afrykańskim standardzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg) Online
Wiking
pacific masz racje stan nawierzchni asfaltowych w norwe jest slabiautki to prawda ze czesto wymieniaja i bardzo szybko odcinki np w oslo ale za rok sa znowu koleiny a po 3 latch to sie ciezko jezdzi w deszczu centrum oslo wyglada jak biedniejsze miasta w polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(groniu)
Wiking
A co z samochodami na polskich blachach? Jest szansa że przyjdą jakieś mandaty do polski? Rok temu przejeżdzalismy przez płatny most (nie zapłaciliśmy) i nic nie przyszło.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
groniu napisał:
A co z samochodami na polskich blachach? Jest szansa że przyjdą jakieś mandaty do polski? Rok temu przejeżdzalismy przez płatny most (nie zapłaciliśmy) i nic nie przyszło.

Jakie mandaty.
Wcześniej czy później przyjdzie faktura z Auto Pass za przejazd zapłacisz i po sprawie.
Spokojnie bez stresu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
W kraju jest okolo 50 punktow pobierania oplat ? To chyba w samej wschodniej Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Wstyd to przepłacić za auto trzykrotnie.
Kary? za co możesz bliżej wyjaśnić.
Bo chyba nie masz na myśli opłat za Auto Pass?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mocarny Knur
(ulven82)
Wiking
3 lata temu kupiłem w Polsce samochód i przyjechałem nim do Oslo po czym ocliłem, jechałem jeszcze na polskich blachach. Rok po przejeździe znaleźli poprzedniego właściciela i wysłali mu wezwanie do zapłaty na 23 korony za przejazd przez bramke w Moss.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Waldii Waldii
(Waldibergen)
Wiking
jedz do afryki i jak wrócisz autem to pogadamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok