Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polskie żebry z przymrużeniem oka - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polskie żebry z przymrużeniem oka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
M. Chili
(molly)
Wiking
wolę takich polaków niż tych wszędzie siedzących romów !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kamil281)
Wiking
Chłopacy? Co to znaczy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
"We not ill, we not have children, we collect for the beer"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Określenie Polack stosowane jest jako pejoratywna i pogardliwa nazwa nadawana Polakom.

W amerykańskim angielskim stosuje się "Polack", po niemiecku używa się określenia "Polacke" lub "Pollack", w języku niderlandzkim określenie to brzmi natomiast "Polak".
pl.wikipedia.org/wiki/Polack
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
przynajmniej napisali prawdę, a nie walą ściemę jak większość żebrających, których spotkałem, szczytem jaki widziałem było to jak "kaleka o kulach" zbierał "na lekarstwa i jedzenie" a kilka ulic dalej został "cudownie uzdrowiony", normalnie szedł bez pomocy kul, niósł je w ręce, a następnie wsiadł jako kierowca do czerwonego kilkuletniego Forda Mondeo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
młoda ta Polonia norweska i głupia jak but, śmierdzący, kacapa na Syberii za kołem polarnym
w hameryce już by napisali w polskojęzycznej gazecie
na takie żarty to sobie mogą pozwolić dowcipnisie miejscowi, albo o ustalonej wysokiej renomie
a nie nowo przybyłe dziady, gołodupce
później nie wiecie skąd o was taka opinia na świecie
a i w języku polskim zwykło się kiedyś mawiać
co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie
nie tobie nędzo coś tu za chlebem przyjechała żeby z głodu nie zdechnąć w swojej macierzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Alfonso De Lark
(Alfoso)
Wiking
Nie mam nic do osób w trudnej sytuacji. Życie pisze różne scenariusze. Nie powinni zbierać na piwo bo przynoszą wstyd dla całej Polonii. Oby przez takich ignorantów nie wprowadzili wiz dla Polaków. Żebrać powinni w Polsce, a zagranice to raczej jeździ sie do pracy, a nie na piwo !!! Pozdrawiam rodaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
myśleli ch.., że strasznie zabawni
tę sztuczkę to już parę razy widziałem i w prasie i na żywo
nie oni pierwsi to wymyślili
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
AdamDeAngelis napisał:
Nie mam nic do osób w trudnej sytuacji. Życie pisze różne scenariusze. Nie powinni zbierać na piwo bo przynoszą wstyd dla całej Polonii. Oby przez takich ignorantów nie wprowadzili wiz dla Polaków. Żebrać powinni w Polsce, a zagranice to raczej jeździ sie do pracy, a nie na piwo !!! Pozdrawiam rodaków

Oby przez takich ignorantów, wprowadzili wiz dla Polaków.

poprawiłem literówkę bo zamiast przecinka "nie" wstawiłeś, jestem za.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok