Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Tylko 2% norweskich świadczeń socjalnych trafia za granicę – większość biorą emeryci - Norwegia

Czytali temat:
jan pociecha Jon Doe z s Kasia Tłumacz Jan . (386 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
" zasilki na dzieci to zaledwie kropla w morzu eksportowanych swiadczen".
Hm...ten kto potafi ukrocic wydatki moze duzo zaoszczedzic.
Reklama Kiwi mowi " en krone her og en krone der" . Drobne oszczednosci przynosza zawsze rezultaty jak np. morsom sparing w DnB.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
DorHan napisał:
" zasilki na dzieci to zaledwie kropla w morzu eksportowanych swiadczen".
Hm...ten kto potafi ukrocic wydatki moze duzo zaoszczedzic.
Reklama Kiwi mowi " en krone her og en krone der" . Drobne oszczednosci przynosza zawsze rezultaty jak np. morsom sparing w DnB.



"Nie jest bogaty ten kot dużo zarabia, ale ten kto dużo oszczędza "
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Aneta Binczycka
(atenabi)
Wiking
Zasiłek na dziecko wynosi 970kr. A czy ktoś wie ile kosztuje utrzymanie dziecka w przedszkolu, czy w szkole i opieka zdrowotna? Ja myślę że min 5tyś kr miesięcznie. Czy więc nie uważacie, że Norwegia jeszcze zarabia na tym układzie? Bo ja tak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
AnetaSinicaBinczycka napisał:
Zasiłek na dziecko wynosi 970kr. A czy ktoś wie ile kosztuje utrzymanie dziecka w przedszkolu, czy w szkole i opieka zdrowotna? Ja myślę że min 5tyś kr miesięcznie. Czy więc nie uważacie, że Norwegia jeszcze zarabia na tym układzie? Bo ja tak.

Ale to spokojnie, bez stresu, nie musisz przeciez tych pieniedzy brac.
Z tego co wiem, to ciezar utrzymania dziecka spoczywa na rodzicach, nie na Panstwie.
Panstwo moze Ci ewentualnie pomoc, ale to Ty masz sie swoim dzieckiem zajac.

Pieniadze na zasilki ida z podatkow. Ja dzieci nie mam, a podatki place. Wiec jesli ja loze na utrzymanie twojego dziecka (a jak widzisz TAK WLASNIE JEST) a ty twierdzisz, ze to za malo... to mozesz tych pieniedzy nie brac w ogole.

Chyba ze genaralnie uwazasz, ze wychowaniem twojego dziecka powinno zajac sie Panstwo... Zawsze mozesz zadzwonic do BV, oni na pewno pomoga i zdejma ci ten ciezar z glowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok