Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Iza _ katarzyna mazurkiewicz Jon Doe Anna Bak Nicole po ojcu Anita P Krystian Kozyra Dawid 87 Damian Wysocki Jan . Bartek K defenderr Łukasz Ch (2365 niezalogowanych)
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
25 Postów

(karlossobon)
Wiking
Kurde, masoneria już tak oglupila lud że oni poprostu uważają że szczepionki pomagają....!!!! I piszą jak by to był fakt pewny....wcale mi was nie żal, skoro ich założeniem jest depopulacja 1/3 ludzkości to ją się tam nie pcham i za truciznę dziękuje.....
Oswiecony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
karlossobon napisał:
Kurde, masoneria już tak oglupila lud że oni poprostu uważają że szczepionki pomagają....!!!! I piszą jak by to był fakt pewny....wcale mi was nie żal, skoro ich założeniem jest depopulacja 1/3 ludzkości to ją się tam nie pcham i za truciznę dziękuje.....
Oswiecony


Zrecznies to kolego wyrychtowal, ino skad takie dane? Moze im chodzi ino o 1/4 abo o 1/5?
Tys jest oswiecony, to pewnikiem masz jakowes dokumenty z tajnej narady owej masonerii.
Jo to mum problem z owym trudnym slowem, pozwolisz, ze po mojemu napisze "ony" Bedzie i prosci i ladnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok