Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Uwaga na weekendowe kontrole drogowe! - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Uwaga na weekendowe kontrole drogowe!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marek dzieleńdziak
(markus40)
Wiking
właśnie dostałem mandat 4200 nok na 50 tce jechałem 67 km/h
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
bogdan poskrobko
(bonty555)
Wiking
Na 60 tce o północy małem 100 przesadziłem straciłem prawko na 8 mies 10000 koron próbna jazda doszła za ponad 3000kr nie opłaca się jeszcze musze poczekać 2 mies mam dość już być bez auta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
bonty555 napisał:
Na 60 tce o północy małem 100 przesadziłem straciłem prawko na 8 mies 10000 koron próbna jazda doszła za ponad 3000kr nie opłaca się jeszcze musze poczekać 2 mies mam dość już być bez auta

Jak sie jeździ w Norwegii? POWOLI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
niestety dużo ludzi nie może się przestawić z dynamicznej i szybkiej jazdy polskiej na turlanie się po norwesku. Btw. zasnąć można za kierownicą jadąc tak wolno :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
madeleine napisał:
niestety dużo ludzi nie może się przestawić z dynamicznej i szybkiej jazdy polskiej na turlanie się po norwesku. Btw. zasnąć można za kierownicą jadąc tak wolno :/

Szczegolnie braukje mi kierowcow jezdzacych pow. 100km/h w strefie zabudowanej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
madeleine napisał:
niestety dużo ludzi nie może się przestawić z dynamicznej i szybkiej jazdy polskiej na turlanie się po norwesku. Btw. zasnąć można za kierownicą jadąc tak wolno :/

Jak czytam cos takiego, albo slysze taksty typu Ja jezdze dynamicznie, szybko i bezpiecznie, to mi rece opadaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty

(Prodiz)
Początkujący
WujekJanek napisał:
madeleine napisał:
niestety dużo ludzi nie może się przestawić z dynamicznej i szybkiej jazdy polskiej na turlanie się po norwesku. Btw. zasnąć można za kierownicą jadąc tak wolno :/

Jak czytam cos takiego, albo slysze taksty typu Ja jezdze dynamicznie, szybko i bezpiecznie, to mi rece opadaja.


I sportowcy w Golfach i passatach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
WujekJanek napisał:
madeleine napisał:
niestety dużo ludzi nie może się przestawić z dynamicznej i szybkiej jazdy polskiej na turlanie się po norwesku. Btw. zasnąć można za kierownicą jadąc tak wolno :/

Jak czytam cos takiego, albo slysze taksty typu Ja jezdze dynamicznie, szybko i bezpiecznie, to mi rece opadaja.


Chyba nie zrozumiałeś napisałam NIESTETY. Co oznacza, że sama tego nie popieram....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
Karol.Ky napisał:
madeleine napisał:
niestety dużo ludzi nie może się przestawić z dynamicznej i szybkiej jazdy polskiej na turlanie się po norwesku. Btw. zasnąć można za kierownicą jadąc tak wolno :/

Szczegolnie braukje mi kierowcow jezdzacych pow. 100km/h w strefie zabudowanej...


A mi nie...czytajcie ze zrozumieniem. Na początku zdania jest NIESTETY!
Za to denerwuje mnie gdy ktoś jedzie np. 30 lub 40 przy ograniczeniach odp. 50 lub 60. Przez takiego robi się zator na drodze. A jeszcze lepiej jak wykonuje dziwne manewry, skręca bez kierunku, albo włącza się do ruchu bardzo powoli i wjeżdża przed nadjeżdżające auto, że trzeba hamować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok